Witam serdecznie
Chciałbym serdecznie powitać rządzących, jak i mieszkańców Republiki Bialeńskiej.
Pomimo moich dawnych doświadczeń z mikropaństwowością będę chciał być postrzegany jako osoba zupełnie świeża, z czystą kartą i umysłem otwartym na nowy świat.
W mojej intencji leżałoby też uzyskanie stałego obywatelstwa Bialenii, a następnie uczestniczeniu w życiu kulturowym i politycznym tego pięknego kraju.
Zarządca wsi Weinhof, Wiceminister Spraw Zagranicznych
Odpowiedz
Witam Pana serdecznie!

Jeśli chciałby się Pan zapoznać z najnowszymi informacjami z Bialenii i mikroświata, zachęcam do przeczytania wydania nr 75 gazety "wBialenii", której jestem redaktorem naczelnym, a którą znajdzie Pan w dziale "Wieża medialna w Wolnogradzie" na forum.
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Witamy!

Niestety wbrew temu co mówi p. Hufflepuff gazeta "wBialenii" wcale nie jest obiektywną gazetą, a narzędziem hasselandzkiej propagandy.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
Gazeta "wBialenii" jest najaktywniejszą gazetą w historii nie tylko Republiki Bialeńskiej, ale w ogóle całego polskiego wirtualnego świata, dlatego zapraszam do lektury!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Pomimo sprzecznych komentarzy zapoznam się ze wszystkimi dobrami kultury Bialenii, a co za tym idzie z gazetą "wBialenii".
Odpowiedz
Witam Szanownego!

Po zapoznaniu się z Bialenią, zachęcam do odwiedzenia, a nawet do zamieszkania na terenie Carstwa Brodryjskiego - państwa stowarzyszonego z Republiką.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Witam i Ja na ziemiach Bialenii. Zapraszam także do Carstwa Brodryjskiego.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
A ja zapraszam do Hasselandu, gdzie można zapoznać się z prawdą o Hasselandzie - bo my mówimy prawdę, a nie propagandę  B)
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
Proszę sobie nie żartować, bo wszyscy wiedzą, że Hasseland zawładnął Bialenią i rozpowszechnia propagandę. Pobyt w tamtym miejscu ogłupia.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
Myślę, że jeszcze zbyt wcześnie, bym miał jakieś myśli o przeprowadzce z miejsca gdzie znajduję się obecnie, ale dziękuję za polecenia i anty-polecenia, jestem przekonany, że kiedyś mi się przydadzą.
Odpowiedz
Witam na Forum i w Republice Bialeńskiej. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj jakąś działalność, która Cię zainteresuje.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
(30.07.2016, 17:16:56)Albert von Metzer link napisał(a):Chciałbym serdecznie powitać rządzących, jak i mieszkańców Republiki Bialeńskiej.
Pomimo moich dawnych doświadczeń z mikropaństwowością będę chciał być postrzegany jako osoba zupełnie świeża, z czystą kartą i umysłem otwartym na nowy świat.
W mojej intencji leżałoby też uzyskanie stałego obywatelstwa Bialenii, a następnie uczestniczeniu w życiu kulturowym i politycznym tego pięknego kraju.

Witam serdecznie!
Może powiesz parę słów o swoich zainteresowaniach? Czym chciałbyś zajmować się w Bialenii?
W razie jakiś pytań, czy problemów śmiało pisz do mnie na PW.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(01.08.2016, 14:13:27)Eddard Noqtern link napisał(a):Witam serdecznie!
Może powiesz parę słów o swoich zainteresowaniach? Czym chciałbyś zajmować się w Bialenii?
Dziękuję, że Pan pyta. Zainteresowany jestem przeważnie historią oraz muzyką. Z tej pierwszej najbardziej ciekawi mnie średniowiecze i wczesny renesans. Jeśli chodzi o muzykę najbardziej rozrywa mnie muzyka klasyczna i poważna, szczególnie XIX i XX wieczna, choć nie będę się nad tym zbytnio rozwodził. Poza tym lubię też pisać i piszę dużo, choć nad pióro preferuję klawiaturę.
Co do swojego przyszłego miejsca w Bialenii nie mam jeszcze pewności, choć planuję dokonać industrializacji wyspy Anatolia, o ile jej góry skrywają jakieś godne uwagi zasoby. Poza tym mam nadzieję na zostawieniu po sobie śladu w historii i kulturze tego kraju sposób w jaki tego dokonam jest jednak jeszcze bliżej niesprecyzowany.
Odpowiedz
(01.08.2016, 16:22:08)Albert von Metzer link napisał(a):Dziękuję, że Pan pyta.
W Bialenii mamy zwyczaj mówienie do siebie per ty do wszystkich osób.  Wink

Jeśli chodzi o pisanie gazeta wBialenii (najaktywniejsze bialeńskie medium) jest otwarta na wszelakie artykuły, felietony, a nawet poezje, czy opowiadania. O szczegóły proszę pytać Fredericka Hufflpeuffa. Może pokusisz się o jakiś felieton na temat swoich początków i pierwszych wrażeń w Republice?

Co do muzyki klasycznej - myślę, że byłaby to w Bialenii pewna nowość. Czemu by w takim razie nie założyć jakiegoś klubu, czy koła w którym prezentował byś ulubione utwory?

Bardzo spodobał mi się pomysł zajęcia się dosyć opuszczoną Anatolią. Co do zasobów - nie mam takiej wiedzy - warto by spytać się Ronona Dexa lub Macieja Kamińskiego. Na pewno przyda nam się wreszcie ożywienie drugiej bialeńskiej wyspy.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Zastanowię się nad Twoimi propozycjami, szczególnie nad felietonem, bo to jedna z moich ulubionych form. Cieszę się też, że popierasz mój pomysł industrializacji, mam nadzieję, że odpowiedzialni za to ministrowie również mu przyklasną.
Odpowiedz
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości