Odezwa Głównodowodzącego CSZ do Narodu.
#1
Cytat:
[Obrazek: 200px-Imperial_Coat_of_arms_of_Russia_%2...29.svg.png]
Drodzy Rodacy

Czas w którym przyszło Nam żyć nie jest dla Nas łaskawym, choćby ze względu na rządy Cara, który w Naszych oczach zyskuje nie przychylność. To Rządy Cara Iwana stanęły Carstwu Brdryjskiemu na drodze do osiągnięcia szczęścia jak i życia w spokoju.
Tą drogą zwracam się do Was jako ludzi zdolnych dokonać jedynego trafnego i słusznego wyboru. To Wy jesteście odpowiedzialni za własną ojczyznę i powinniście zrobić wszystko, co tylko możliwe, by żyć dostatnie i bezpiecznie. Pamiętajcie o tym, iż Naszym największym zagrożeniem jest obecnie groźba zerwania Układu Stowarzyszeniowego z Republiką Bialeńską oraz Królestwem Hasselandu.  Ja jako Głównodowodzący Carskimi Siłami Zbrojnymi , nie pozwolę na to.Razem musimy stworzyć naród silny i gotowy do współpracy. Musimy krzewić solidarność narodu poprzez wszystkie dostępne środki oddziaływań, a więc oświatę narodową, przemysł, gospodarkę, wojsko jak i  kulturę. Wszędzie tam, gdzie można prowadzić opór przeciwko Carowi Iwanowi, rozpoczynają się w dniu dzisiejszym działania opozycyjne . Naszym głównym celem politycznym jest detronizacja Iwana I Dostojewskiego oraz rozpoczęcie rozmów trójstronnych z Bialenią i Hasselandem. Musimy zdobyć na arenie międzynarodowej takie stanowisko, zdolne zapewnić Brodrii wszechstronny postęp cywilizacyjny i ekonomiczny.  W jedności siła, a jednostka jest zerem, postarajmy się być wspólnotą. To ona zaprowadzi Nas do szczęścia i zapewni bezpieczeństwo.

Dlatego wszem i wobec, mając na uwadze dobro i przyszłość Carstwa Brodryjskiego oraz narodu brodryjskiego ogłaszam co następuje :

1. W dniu dzisiejszym , tj. 5 sierpnia 2016 roku , jako Głównodowodzący Carskich Sił Zbrojnych Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego wraz z całą armią przejmujemy władzę w Carstwie Brodryjskim.
2. Iwan I Dostojewski zostaje zdetronizowany z trou Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego, i od chwili obecnej przestaje być Carem Brodrii.
- Wszelkie Ukaz Carskie wydane od chwili obecnej nie mają żadnego znaczenia ani wpływu na społeczność Carstwa ani Wyższych urzędników państwowych.
- Car Iwan I zostaje osadzony w areszcie domowym w swym pałacu.
3. CSZ zajmują wszystkie budynki rządowe oraz Pałac Cara.
4. Zawiesza się  Zwód Praw Kardynalnych Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego, przywraca sie Konstytucję z 25 sierpnia 2015 roku.
5. Przywraca się Dumę Bojarów jako Parlamentu Carstwa Brodryjskiego.
6. Przywraca się Radę Ministrów wraz z Kanclerzem w miejsce Senatu Rządzącego.
7. Na swych stanowiskach pozostaną osoby które poprą Nowe Władze Carstwa Brodryjskiego  i ogłoszą swoją wierność wobec Tomaszowi Dostojewskiemu.
8. W ciągu miesiąca zostaną wprowadzone zmiany reorganizujące państwo oraz urzędy.

Te zmiany są potrzebne , dla dobra Narodu, dla dobra Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego.


/-/ Tomasz Bagrat Dostojewski
Wielki Książę Bałmucji
Głównodowodzący Carskich Sił Zbrojnych
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości