Stłumienie buntu
Tomasz postanowił zdradzić Carstwo Brodryjskie i swego władcę. Oczywiście jest to niedopuszczalne i godne potępienia zachowanie. Ja nie mam zamiaru bawić się w jakieś słowne spory, nie mam zamiaru prowadzić przeciagającego się konfliktu z osobą tak zdradziecką. Dlatego moje działanie będzie szybkie. Akurat pucz wojskowy ma bardzo małe poparcie i jednostki wojskowe stoją za mną murem. W związku z tym oznajmiam, iż wszelkie posty nawołujące do buntu i związane z puczem, będą bezwzględnie usuwane.

Tomasz, jako organizator tej całej szopki, zostaje zatrzymany. Póki co zostanie na niego nałożona moderacja postów. Wiem, iż będzie ona obowiązywać na całym forum, ale nie mam innej możliwości. Dlatego proszę administrację, aby jak najszybciej rozwiązała ten problem i po prostu zablokowała Tomaszowi dostęp do forum brodryjskiego.

Nikt w tym kraju nie ma prawa podnieść na mnie ręki. Zdrajcy będą karani surowo.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Cytat:
[Obrazek: 200px-Imperial_Coat_of_arms_of_Russia_%2...29.svg.png]

[i]Wasza Wysokość.

Organizacja Puczu Wojskowego wobec jedynej legalnej władzy w Carstwie Brodryjskim było wielkim błędem.
Bardzo proszę Jego Wysokość Cara Iwana Dostojewskiego o wybaczenie .
Jestem także gotów ponieść konsekwencje w związku z moimi poczynaniami.
Proszę jednak o możliwość pozostania w Carstwie Brodryjskim i służbę ojczyźnie.

/-/ Tomasz Bagrat Dostojewski
Wielki Książę Bałmucji
Głównodowodzący Carskich Sił Zbrojnych
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy.
-Pijesz? -Nie. -Palisz? -Tylko heretyków.

[Obrazek: 200_03_08_16_5_52_51.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości