Minister Informacji, Wiceminister Spraw Zagranicznych - poszukiwani kandydaci
Kancelaria Prezydenta Republiki Bialeńskiej
w dniu 7 sierpnia 2016 r.

otwiera zgłoszenia kandydatów na funkcję Ministra Informacji
otwiera zgłoszenia kandydatów na funkcję Wiceministra Spraw Zagranicznych

Kancelaria Prezydenta Republiki Bialeńskiej widząc zapotrzebowanie na przekazywanie informacji między instytucjami Republiki Bialeńskiej oraz zapotrzebowanie na prowadzenie komunikacji oraz dialogu między organami państwowymi, a Obywatelami Republiki Bialeńskiej poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji Ministra Informacji.
Ministerstwo Informacji ma docelowo zastąpić Ministerstwo Propagandy. Zakres i obowiązków ministerstwa to informowanie stron w sprawach karnych oraz cywilnych, informowanie Obywateli o prowadzonych wyborach prezydenckich, parlamentarnych oraz o referendach, zbieranie informacji i statystyk we współpracy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych.
Dodatkowym atutem kandydata na funkcję Ministra Informacji będzie dobra znajomość MS Excel oraz umiejętność tworzenia tabel i wykresów na podstawie zebranych danych.
W przypadku dużego zainteresowania przewiduje się również powołanie Wiceministra Informacji.

Kancelaria Prezydenta Republiki Bialeńskiej po konsultacji z Kancelarią Ministra Spraw Zagranicznych poszukuje chętną osobę do pracy w Ministerstwie Spraw Zagranicznych jako Wiceminister MSZ. Do zadań tej osoby będzie należało zbieranie informacji o działalności ambasad w innych państwach traktatowych oraz ustalanie terminów wizyt Prezydenta Republiki Bialeńskiej oraz Delegacji w innych mikronacjach. Przewiduje się inne zadania w trakcie kadencji Prezydenta Hewreta Faradobusa. Dobrym atutem kandydata będzie znajomość netykiety.

W obu przypadkach wymaga się minimum obywatelstwo tymczasowe, nie wymaga się doświadczenia - Prezydenta osobiście oferuje przeszkolenie oraz odpowie na wszelkie pytania.

Kancelaria Prezydenta Republiki Bialeńskiej
Prezydent Republiki Bialeńskiej

/-/ Hewret Faradobus

Kancelaria Ministra Spraw Zagranicznych
Ministerstwo Spraw Zagranicznych

/-/ Eddard Noqtern
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Zgłaszam się na ministra informacji.

Jestem jedynym żyjącym potomkiem Karola Wojtyły. Myślę, że to wystarczający powód.
[Obrazek: DGS1nKB.png]

Były Minister Spraw Wewnętrznych
Na stanowisko Wiceministra ds. SZ rekomenduję Alberta von Metzera. Nieco świeżej krwi się przyda, zwłaszcza gdy nowy obywatel jest inteligentny i nadaje się na to stanowisko, co wykazał w swej dotychczasowej działalności.
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
(09.08.2016, 22:55:36)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a):Na stanowisko Wiceministra ds. SZ rekomenduję Alberta von Metzera.
Popieram swoją kandydaturę, szczególnie, że doświadczenie nie jest wymagane. Wink
Chociaż, jeżeli nie znajdzie się żadna osoba o wyższych kwalifikacjach chętnie się tego podejmę.
Zarządca wsi Weinhof, Wiceminister Spraw Zagranicznych
(09.08.2016, 22:18:46)Jarosław Michnik link napisał(a):Zgłaszam się na ministra informacji.

Jestem jedynym żyjącym potomkiem Karola Wojtyły. Myślę, że to wystarczający powód.

Jakiś plan? Bo nie wiem, czy zamierzasz tu pobyć trochę dłużej, czy znowu za parę godzin zniknąć stąd na parę miesięcy. Wink

[member=330]Albert von Metzer[/member]

Rekomendację jak najbardziej przyjmuję.
Wkrótce postanowienie.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Podbijam, Minister Informacji wciąż poszukiwany.

Ja mogę być. Jak już wspominałem wcześniej Maciejowi, zamierzam podziałać trochę dłużej, a moja niedawna nieobecność, jak wiedzą zainteresowani, wynikała z urlopu wakacyjnego.
Guliano margrabia Montini
Król Bialenii
Były rektor UB
Kochanek Saszy
Obrońca uciśnionych
Posiadacz 43 folwarków
Król kampanii wyborczych
Mason  "Pelikan   Orientyki" 
Ksiądz Kościoła Rotryjskiego
Pierwszy wśród sprawiedliwych
Najznamienitszy obywatel Bialenii
Przyjaciel Andrzeja Swarzewskiego
Wielokrotny  Marszałek  Parlamentu
Profesor zwyczajny doktor habilitowany
Zadeklarowany działacz LGBTQ na terenie Bialenii
No dobrze, przydałoby się obywatelstwo.

Będziesz mieć dobre pomysły na prowadzenie ministerstwa?

Oczywiście, już nie raz poznałeś mnie z dobrej strony i jako człowieka z wieloma kreatywnymi pomysłami na dalszą działalność.
Guliano margrabia Montini
Król Bialenii
Były rektor UB
Kochanek Saszy
Obrońca uciśnionych
Posiadacz 43 folwarków
Król kampanii wyborczych
Mason  "Pelikan   Orientyki" 
Ksiądz Kościoła Rotryjskiego
Pierwszy wśród sprawiedliwych
Najznamienitszy obywatel Bialenii
Przyjaciel Andrzeja Swarzewskiego
Wielokrotny  Marszałek  Parlamentu
Profesor zwyczajny doktor habilitowany
Zadeklarowany działacz LGBTQ na terenie Bialenii
[member=104]Guliano Montini[/member]

Kompetencje:
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...0#msg55700

Powołanie:
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...30.new#new

Życzę owocnej pracy! Smile

Ogłoszenie zamykam.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości