Przemówienie Barona do Brodryjczyków i Hasselandczyków
#1
[Obrazek: 1092598380.jpg]

Szanowni Państwo!

Chciałbym przeprosić za swoje słowa i propozycje uderzające w Królestwo Hasselandu i Carstwo Brodryjskie. Poniosły mnie emocje, ponieważ zależy mi na dobru Bialenii, a władcy państw stowarzyszonych poprzez negację wyroku W/4/2016, a także złożenie poprawki do ustawy o sądownictwie, uderzyli bezpośrednio w system prawny kraju oraz wymiar sprawiedliwości. Jednakże moje wyrażenia były zbyt ostre. Rzeczywiście trzeba przyznać, że układ gwarantuje najlepszy rozwój naszych państw i napędza wzajemną aktywność. Powinien zostać zachowany z poszanowaniem każdego z krajów i przestrzeganiem prawa. Jeszcze raz przepraszam za swoje słowa, które mogły urazić obywateli Hasselandu i Brodrii.

ks. mjr dr net. prof. AL Severino Castiglioni-Faradobus SJ

Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego


Sylwetka
 
[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
#2
Ja zawsze szanowałem i poważałem Księdza Profesora, więc tylko cieszę się z tych słów; a sprawa spornego wyroku niech pozostanie domeną dyskusji prawniczej (ale możliwie po 13 bm, kiedy będę miał lepszy dostęp do netu) - oraz dyskusji ws. zmiany układu stowarzyszeniowego. Proponuję spotkanie głów Państw Stowarzyszonych z udziałem np. doradców (format do uzgodnienia). Zapraszam do Angemont!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
#3
Korzystając z okazji, chciałbym ze swojej strony przeprosić Sędziego Castiglioniego za złe słowa, skierowane w jego stronę. Kłótnie i spory będą występować zawsze, ale najważniejsze jest to, aby wyciągać z nich wnioski, i przede wszystkim, aby po ostudzeniu emocji, mieć odwagę podać sobie rękę na zgodę.

Jako władca Carstwa Brodryjskiego jestem gotów wziąć udział w spotkaniach głów Państw Stowarzyszonych oraz dyskusjach na tematy sporne. Proponuję, aby część z nich odbyła się w Brodrii.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#4
Dziękuję Wam za te słowa i cieszę się z pojednania. Politykom zostawiam kwestie korekty układu.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego


Sylwetka
 
[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości