Odp: Stanowisko Wielkiego Księcia Broskiewskiego ws. konfliktu wewnętrznego w Brodrii
#1
(10.08.2016, 16:12:02)Eddard Noqtern link napisał(a):[quote author=AndrzejSwarzewski link=topic=6131.msg54704#msg54704 date=1470838181]
A Pan akurat ma w sprawie brodryjskiej najmniej do powiedzenia.
Czy Brodryjczycy zamknięci są na komentarze osób zza granicy?
[/quote]
Raczej nie obchodzi nas komentarz mordercy politycznego, a co, przeszkadza ci, że nie jesteś w centrum uwagi?
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
#2
(11.08.2016, 01:55:46)Jan von Maikowski link napisał(a):O tak. Zmienicie ustrój dewastując wszystko to co przez ostatnie miesiące było robione. Nawet nie macie pojęcia jakie konsekwencje mogą wyniknąć ze zmiany monarchii na republikę, gdy Wasze panaceum nie zadziała. Moim zdaniem tutaj problemem nie jest ustrój, lecz obywatele. Historia, nawet ta wirtualna, wiele razy pokazała, że jak obywatele są mało warci to kraj również będzie mało wart. Zamiast zmieniać kraj zacznijcie od siebie, bo to działania pojedynczych osób doprowadzają państwa do ruiny lub czasowej zapaści.
Jakoś w Brodrii oprócz Grutina nikt nie był przeciwny monarchii i nic się nie stało. Jeśli monarchia absolutna jest taka wspaniała, to czemu w mikronacjach Sarmacja i Dreamland jak najbardziej się demokratyzują. Twoje Austro-Węgry leżą, a ty sobie tu przybyłeś, żeby sobie chwilunię pokrzyczeć i zaraz skończysz. Nawet mi cię nie żal.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości