Sprawiedliwość zwyciężyła.
#41
(22.08.2016, 13:55:45)Piotr Pawel I link napisał(a):A to dla mnie nowość! Konkretnie czym skompromitowało, kto - po nazwisku - i kto - po nazwisku - zagranicą tak uważa?
Szczerze, nie chce mi się teraz grzebać po zagranicznych forach. A prywatnych rozmów nie zamierzam ujawniać, co oczywiste. Ale może przy okazji jakiejś debaty pokuszę się o udowodnienie swojej tezy.
N.N
Odpowiedz
#42
Jak się zaczniemy przerzucać tym, kto kogo i dlaczego skompromitował, to wpadniemy w tak głębokie bagno, że nas wessie i przełknie  >Big Grin
Może więc zostawmy to przyszłym pokoleniom badaczy...
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
#43
Dlatego ja proponuję iść dalej, ale to wymaga szacunku wobec wszystkich obywateli bialeńskich rozwijających nasz kraj. Żaden rząd nie miał na celu skompromitowanie Bialenii. Rządy WR i Aleksandry to zbyt niedawne czasy, żebyśmy mogli do tego obiektywnie podejść. Najlepszą opcją jest oddawanie szacunku zarówno Prezydentowi Noqternowi, jak i Prezydent Dostojewskiej-Swarzewskiej, przynajmniej oficjalnie.
N.N
Odpowiedz
#44
Podobnie jak Pan, nie mam zamiaru kontynuować dyskusji. Uważam, że kłótnie do niczego nie prowadzą, a mogą jeszcze pogłębić i tak istniejący już podział polityczno-społeczny. Szkoda, że w niektórych kręgach tak bardzo rozwinęła się hasselandofobia i wspólnotofobia i że celowo pomija się osiągnięcia ludzi związanych z Królestwem Hasselandu i Wspólnotą Rozwoju oraz istotne wady prezydentury Dostojewskiej-Swarzewskiej. Pozostaje nic innego jak próbować budować wspólnotę narodową, co jest trudne i żmudne.
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
#45
Cytat:Najlepszą opcją jest oddawanie szacunku zarówno Prezydentowi Noqternowi, jak i Prezydent Dostojewskiej-Swarzewskiej, przynajmniej oficjalnie.

Jak chyba łatwo można dostrzec, ja Pani Prezydent nie krytykuję, nie atakuję... ostatecznie, była Prezydentem RB. I podtrzymuję, co powiedziałem: jeśli zacznie robić coś dobrego, to tylko będę się cieszył.
Naprawdę, wolę się cieszyc niż martwić!
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości