Zapytanie
#1
Szanowny Panie,
W mojej głowie zrodził się pomysł utworzenia miasta w kosmosie. Miasto byłoby narracyjne i jego plan byłby na mapie 1040x560. Czarne linie byłyby podstawowymi drogami do dojścia w konkretne miejsce lub budynek. Mogłyby tam być jakieś przedstawicielstwa państwowe i samorząd. Oczywiście potrzebna jest rakieta od BPK, a realizatorem mogłaby być Rzesza. Mapa prezentuje się tak, z czasem coś na nią naniesiemy.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Dlatego pytam się: Czy BPK jest w stanie użyczyć rakiety kosmicznej?
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
#2
Ja bym się najpierw zajął kursami do naszych sąsiadów z zachodniego układu, bo chcą się z nami bratać mocniej niż przez jednego dyplomatę.
Zarządca wsi Weinhof, Wiceminister Spraw Zagranicznych
Odpowiedz
#3
Wyprawa wgłąb układu v-słonecznego jest przewidziana na jesień... Zanim gdziekolwiek powstaną, jakikolwiek miasta trzeba uszczegółowić kwestię geografii planet i księżyców układu. Na razie to tylko zdjęcia z sond... no mam osobiste doświadczenia z księżycami jednego z gazowych gigantów (Gigas) z czasów gdy byłem nieobecny, ale jest to na razie pewna koncepcja przyszłościowa i aktualnie mozolnie (dorywczo w wolnym czasie) są tworzone pewne kwestie dotyczące tamtego rejonu kosmosu.

Najbliższe planety są w sumie "zajęte" i BPK to szanuje - na Czerwonej Planecie sa bazy Wandystanu, a Cidaris to planeta "Apaczów" czyli należy do NUPIA. No chyba, że pozwolą tam utworzyć miasto... można zapytać.

Co do księżyca Belgraidy (tego pierwszego zdatnego do zamieszkania) to tam zapewne powstanie dyskutowana przez nas "cywilizacja starożytna".

W każdym razie przyjmuje akces F. Swirydiuka jako uczestnika przygotowywanej wyprawy w głąb v-kosmosu... Zanim to nastąpi to będzie jeszcze parę "akcji" poprzedzających te działania.

Natomiast tworzenie miast w ramach "Rzeszy"? No może najpierw jakiś choć jeden plan miasta w Bialenii (nawet Wolnogradu jeszcze nie ma), zanim ktokolwiek zabierze się za "kosmos"...

(24.08.2016, 18:54:48)Albert von Metzer link napisał(a):Ja bym się najpierw zajął kursami do naszych sąsiadów z zachodniego układu, bo chcą się z nami bratać mocniej niż przez jednego dyplomatę.
I to jest pomysł, który może liczyć na całkowite wsparcie logistyczne BPK.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
#4
A tu nie chodzi o stworzenie miasta na planetach, lecz o zbudowanie miasta w przestrzeni kosmicznej, które będzie posiadało strukturę zbudowaną z prostokątów, a jeden będzie podłożem. Coś jak Cytadela w Mass Effectie tylko bardziej kanciaste niż pięcioramienne.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości