Strefy, zakony
#1
Profani!
Zbór Wiedzy Tajemnej i Duchowej ogłasza pewne informacje o Nas.
Podobnie jak przed zniszczeniem Zboru przez komunistów w czasie Wielkiej Wojny Mikroświatowej, nasza organizacja dzielić się będzie na strefy i zakony.

STREFY:
1. Strefa Profanum- sfera do której należą wszyscy ludzie świeccy, nienależący do Zboru Wiedzy Tajemnej i Duchowej, ani zaprzyjaźnionej organizacji o podobnym charakterze.
Osoby w tej strefie nie mają żadnych uprawnień zakonnych, duchowych, ani dotyczących wiedzy tajemnej. Nie mają dostępu do żadnych niepublicznych tajemnic, udostępnienie im jakichkolwiek informacji przez Braci z innych stref, może zostać ukarane klątwą w stosunku do obu osób.
2. Strefa Sacrum- sfera do której należą wszyscy bracia Zboru Wiedzy Tajemnej i Duchowej, a także zaprzyjaźnionych organizacji o podobnym charakterze.
Osoby w tej strefie mają prawo do uczestnictwa w obrzędach i wszelkich praktykach magicznych, a także działalnościach odpowiedniego zakonu.
Strefa Sacrum dzieli się na 4 Zakony:
a) Zakon Złotej Mitry- zakon ten zajmuje się wszelkiego rodzaju symboliką (w tym magiczną i polityczno-spiskową), poszukiwaniem kamienia filozoficznego, a także wiedzą polityczną i historyczną. Bracia Złotej Mitry będą wtajemniczani w politykę i historię (również alternatywną), a także w symbolikę i niewidzialny język polityki.
b) Zakon Złotej Gruszy- zakon ten jest zakonem pokojowym. Zajmuje się białą magią, przyrodą, zwierzętami, ale też hybrydami zwierzęcymi, oraz zwierzęco-ludzkim oraz mitami i opowieściami ludowymi. Tutaj badać będziemy m.in. zatonięcie Vatlantydy.
c) Zakon Czarnej Różdżki- ten zakon zajmuje się zajmuje się magią, a także wiedzą tajemną, wszelkimi mrokami ludzkiej duszy- a więc i filozofią, a także przednaukową psychologią. Tutaj nauczymy się rzucać i zdejmować klątwy.
d) Zakon Białej Księgi- zakon wiedzy duchowej, obrzędów religijnych oraz białej magii. Tutaj układać będziemy modlitwy, m.in. o uwolnienie, oraz orędować do Siły Wyższej o obronę Bialenii i całego mikroświata.
N.N
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości