Ambasada FB
Ambasada Federacji Brodrii

[attachimg=1]
Godło Federacji Brodryjskiej

[attachimg=2]
Flaga Federacji Brodryjskiej

Link do forum FB - http://fbrodria.cba.pl/

Ambasador - Tomasz Rabotowicz
Kontakt:
gg: 42818637
email: <!-- e <a href="mailtoConfusedasasarmad@wp.pl">sasasarmad@wp.pl</a><!-- e
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Zgodnie z prośbą Prezydenta FB proszę o rozmowę u Prezydenta RB lub osoby która będzie rozmawiała w jego imieniu. Najlepiej jeśli odbyło by się to dziś lub jutro.
Poetka w "Ciemnica"

Mogę rozmawiać, ale teraz to raczej byłaby niedługa rozmowa, bowiem po siódmej znikam na ponad godzinę. Wieczorem będę.
Jak chcecie mogę Was skontaktować z Premierem (nie mam GG do MSZ chyba).
N.N
Cytat:Rezolucja z dnia 03.04.2014
do rządu Republiki Bialeńskiej

Nota jest jawna dostępna dla państw uznanych przez Brodrię.

Art. 1. Federacja Brodryjska uznaje w pełni przyłączenie Nowej Scalvinii (Anatolii) w skład Republiki Bialeńskiej
Art. 2. Federacja Brodryjska uznaje zwierzchność Republiki Bialeńskiej nad w/w terytorium.
Art. 3. Federacja Brodryjska zapewnia nie ingerencję w sprawy dotyczące prowadzonej polityki na terytorium Anatolii.
Art. 4. Rezolucja wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

PREZYDENT FEDERACJI BRODRYJSKIEJ
Władimir Władimirowicz Grutin
Poetka w "Ciemnica"

Cytat:Nota dyplomatyczna z dnia 3.04.2014 r.
do Prezydenta Federacji Brodryjskiej

Republika Bialeńska jest wdzięczna za uznanie naszych działań i wsparcie.
Zapewniamy, że gdy tylko będziemy mogli, to będziemy starali się odwdzięczyć za ten wyjątkowy akt przyjaźni łączącej Brodrię i Bialenią.

Prezydent Republiki Bialeńskiej,
Andrzej Swarzewski
N.N
Rozporządzenie Prezydenta Federacji Brodryjskiej
Art. 1
1. Powołuje rząd Rząd Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie
2. Na czele rządu staje Prezydent Federacji Brodryjskiej Andrzej Swarzewski.
3. Ministrem Spraw Wewnętrzny zostaje Aleksandra Dostojewska.
4. Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostaje Patryk Hyjek.
Art. 2
Rząd Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie jest jedynym legalnym spadkobiercą Federacji Brodryjskiej.
Art. 3
Siedzibą Rządu Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie jest siedziba Federacji Brodryjskiej w Republice Bialeńskiej.
Art. 4
Rozporządzenie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.
N.N
1. Wystosowano notę dyplomatyczną w Sojuszu:
http://hasseland.eu/forum/viewtopic.php?f=72&t=583

2.
Rozporządzenie Prezydenta.
Art. 1
Odbiera się obywatelstwo Federacji Brodryjskiej Wiktorowi Chruszczence, Ewie Gałkinie i Filaretowi I, gdyż te trzy postacie są w rzeczywistości kierowane przez tą samą osobę.
Art. 2
N.N
To pytanie do Rządu Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie - co mam zrobić z Waszymi samolotami i śmigłowcami? Mam je gdzieś przygarnąć? Tak... pomimo tego, że Wyście je sobie skasowali to ja dalej je mam... istnieją cały czas na moim dysku i w moim FSX.

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Tylko musicie oficjalnie wystąpić z wnioskiem do Naszego Prezydenta, bo tak bez tego czyli bez oficjalnego uznania tego Rządu Federacji Brodryjskiej na Uchodźstwie i zgody na stacjonowanie Waszych sił będę je musiał niestety internować.
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Panie Prezydencie,
proponuję by wydał Pan dekret o hymnie narodowym, który nas podtrzyma na duchu w tych trudnych dniach.
A mamy gdzieś link do hymnu czy poszło ze starym forum?
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
(07.11.2014, 15:23:37)Patryk Hyjek link napisał(a): A mamy gdzieś link do hymnu czy poszło ze starym forum?

http://brodria.bialenia.net.pl/archiwum/...php?tid=83
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Czy władze Federacji Brodryjskiej będą zainteresowane osobnym działem z poddziałami rządowymi do pracy Rządu Brodryjskiego na Uchodźstwie?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Moim zdaniem jest to dobry pomysł
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
1.
Rozporządzenie Prezydenta nt. Hymnu Narodowego.
Art. 1
Ogłasza się melodia "Potężna i Silna" Hymnem Narodowym Federacji Brodryjskiej
Art. 2
Melodia Hymnu Narodowe już tożsama z melodią pieśni Священная война.
Art. 3
2.
Jak najbardziej jesteśmy zainteresowani osobnym działem, który umożliwiałby nam w pełni normalne działania.
3.
MSZ Bialenii uznało oficjalnie brodryjski Rząd na Uchodźstwie. Zaraz napiszę wniosek do Prezydenta RB o możliwość stacjonowania naszych wojsk na terytorium RB.
N.N
Przy okazji Andrzeju... z Grutinem gadać nie chciałem (z przyczyn wiadomych), ale Tobie powiem, że część tego odnośnie armi FB co robiłem,  co potem w ramach przepychanek pokasowano też się u mnie zachowało. Sądzę, że dało by się to odtworzyć razie potrzeby.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Federacja Brodryjska byłaby bardzo wdzięczna, gdyby udało się to przywrócić! Smile Obecna sytuacja byłaby idealna do takiego gestu przyjaźni ze strony Twojej, jak i Bialenii jako  całości. Odtworzenie brodryjskich sił zbrojnych przy Republice Bialeńskiej, to świetna idea.
N.N
Dobrze więc... Brodryjskie Siły Zbrojne zostaną odtworzone na podobnej zasadzie jaka była przy tworzeniu np. jednostek "Wolnej Francji" w czasie DWS czyli dopóki znajdują się na terytorium Republiki Bialeńskiej będą operacyjnie związane z SZ RB (ale personalnie pod władzą Rządu na Uchodztwie), a w chwili gdy odzyskacie/uzyskacie/ustalicie terytorium staną się niezależnymi SZ Brodrii.

1. Zachowały się Wasze samoloty - nie tylko w postaci starych screenów, ale one dalej istnieją w moim FSX. Nawet ilość się zachowała, bo były produkowane w RAT

"Linie produkcyjne samolotów produkowanych dla SZ RB były zbyt obciążone by sprostać kolejnemu zadaniu - to sięgnięto po nieco już zapomniany projekt samolotu myśliwsko-bombowego [RAT-111FB - przyp.K.R.], który uzyskał aprobatę strony brodryjskiej i w ten sposób wyprodukowano 56 egzemplarzy dostarczonych FB. Pozwoliło to na zrekompensowanie środków przeznaczonych na projektowanie tej maszyny."
- http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1283.0

"Kolejnym odbiorcą tych [F-1 - przyp.K.R.] samolotów była Brodria, gdyż było to w czasie gdy Republika Bialeńska oraz nowo tworząca się Federacja Brodryjska były mocno zaprzyjaźnione, a Siły Zbrojne RB pomagały w tworzeniu Sił Zbrojnych (zagrożonej militarnie przez sąsiednią Gazosławię) Brodrii. Do Federacji Brodryjskiej dostarczono 144 samoloty F-1, w również we wszystkich trzech odmianach produkcyjnych"
- http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1287.0

W przypadku śmigłowca niestety nie ma ilości, ale jest informacja o dostarczaniu:

Śmigłowce HA-8 były także sprzedawane do Federacji Brodryjskiej w czasie, gdy to państwo był zaprzyjaźnione  z Republiką Bialeńską.
- http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1289.0

2. Zachowały się schematy organizacyjne dywizji brodryjskiej (trzeba dorobić opis słowny, ale to nie problem).

[attachimg=1]

3. Zachowały się screeny obrazujące podstawowe komórki w tych dywizjach (a co zaginęło zostanie odtworzone).

4. Opis części sprzętu jest zachowany - ponieważ wytwarzał go na zamówienie FB Bialeński Razor Arms - http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...pic=1236.0

Pozwoli to na odtworzenie struktur i sprzętu - może w nieco mniejszym zakresie ilościowym jak to było w dawnej FB, ale taka już dola państw po przejściach.

Bardzo dziękuję, Panie Marszałku! Smile Idea jednostek zbliżonych do wojsk "Wolnej Francji" bardzo mi się podoba. Brodria wyraża chęć stania po stronie bialeńskiej armii we wszystkich podejmowanych misjach.
Może wkrótce przyjdzie czas na dołączenie Brodrii do Sił Połączonych (Bialenii i NUPIA)? Smile
N.N
(08.11.2014, 10:16:06)AndrzejSwarzewski link napisał(a): Może wkrótce przyjdzie czas na dołączenie Brodrii do Sił Połączonych (Bialenii i NUPIA)? Smile
Prawdę powiedziawszy nie wiem na ile istnienie NUPIA jest jeszcze faktem - w praktyce to kraj wymarły (zostało ich dwóch - choć ja teoretycznie jestem dalej ich obywatelem, od czasu gdy w ramach dyplomacji tam zostałem skierowany), chociaż ostatnio (4.11) pojawił się tam Aykm.

Witam,
piszę w imieniu Związku Brodryjskiego, którego jestem Ministrem Spraw Zagranicznych.
Uważam, że naród musi utrzymywać za wszelką cenę jedność, która jest gwarantem jego instnienia.
Tragiczne losy naszego Narodu podzieliły nas, a przecież my i wy jesteśmy tej samej brodryjskiej krwi, łączyły nas te same płonne idee odróżniającą Brodrię od innych państw.
Nie możemy raz na zawsze przekreślić tego, co budowaliśmy razem i co jest dzisiaj naszym i waszym dziedzictwem. Z tego powodu apeluję, jako ostatni marszałek Dumy Federacji Brodryjskiej o wyciągnięcie dłoni współpracy w celu zjednoczenia. Wiem, że to nie będzie łatwe, gdyż czas powoduje coraz większe różnice między nami. Jednak możemy naprawic to co zostało utracone.
Drodzy Przyjaciele, Rodacy czy jesteście gotowi na współpracę ?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości