Przyszłość
#1
Czcigodni!

[justify]Wraz z odejściem założyciela i dyrektora Brodkosmosu, agencja popadła w stan marazmu. Agonia, która doskwierała tej instytucji od jakiegoś czasu, osiągnęła właśnie swoje apogeum. Truizmem byłoby stwierdzenie, że agencja odleciała, nomen omen, w kosmos. Wpadła do czarnej dziury, z której nie może się już wydostać. Jako kanclerz, niejako odpowiedzialny za działalność Agencji Kosmicznej - wszak, zgodnie z dekretem, to ja mam obowiązek mianowania dyrektora - chciałbym się zapytać, czy znajdzie się osoba, która byłaby gotowa pełnić tę funkcję? Jeśli nie, to, z bólem serca, będę zmuszony do zamknięcia całej instytucji. Sam nie czuję się odpowiednio kompetentny, by prowadzić badania kosmiczne. Ze swojej strony mogę zaoferować jedynie pomoc przyprowadzeniu dzienniczków pokładowych, gdyby jakiś statek miał odlecieć w kosmos. [/justify]
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
#2
Widzę, że nikt losem Brodkosmosu nie chce się zainteresować. Trudno, jak to mówią neoliberałowie, rynek zweryfikował. Jeszcze dziś wydam stosowny dekret.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
#3
Szanowni.
Tak jak zapowiedziałem,  Brodryjska Agencja Kosmiczna powróci i rozpocznie ponownie swą działalność. Trwają już pewne rozmowy w tej sprawie.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości