Ankieta: Na kogo zagłosowałbyś w wyborach prezydenckich, które odbędą się w październiku 2016 r.? (możliwość wyboru dwóch kandydatów)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Hewret Faradobus
23.53%
8 23.53%
Maciej Kamiński (BPD)
2.94%
1 2.94%
Eddard Noqtern (WR)
20.59%
7 20.59%
Ronon Dex (BPD)
8.82%
3 8.82%
Iwan Pietrow-Dostojewski
0%
0 0%
Alberto de Medici (KK)
5.88%
2 5.88%
Teddy Upperwood (WR)
2.94%
1 2.94%
Frederick Hufflepuff (WR)
8.82%
3 8.82%
Konstanty Jerzy Michalski (BPD)
5.88%
2 5.88%
Ktoś inny
8.82%
3 8.82%
Głos pusty
11.76%
4 11.76%
Nie wiem / trudno powiedzieć
0%
0 0%
Razem 34 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016
Szanowni Państwo!

4 października 2016 r., czyli dokładnie za miesiąc, upływa termin sprawowania funkcji Prezydenta Republiki Bialeńskiej przez Hewreta Faradobusa. Zapraszam do udziału w pierwszym sondażu prezydenckim przed październikową elekcją. W badaniu umieszczeni zostali najważniejsi i najaktywniejsi obywatele Bialenii i państw z nią stowarzyszonych - Hasselandu i Brodrii, z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Nikt nie rozważa kandydatury Konstantego, a ja na niego zagłosowałem.
(-)Fiodor Swirydiuk, Antyludzki rak, Wielki Książe Noklezji, najstarszy żyjący mieszkaniec Noklezji;
[Obrazek: rw3vMjB]
Odpowiedz
(04.09.2016, 21:40:32)Hewret Faradobus link napisał(a):Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink

Czyżbyś zmienił zdanie co do kandydowania na kolejną kadencję?  Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Jak na razie wyniki sondażu są bardzo ciekawe i chyba dość jasno pokazują, którym politykom społeczeństwo najbardziej ufa.
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Klub Konserwatywny to nie partia, wypraszam sobie taki afront.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Cytat:z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.
Serioo? :o

Zagłosowałem na Macieja. Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo. Zgroza.  :,(
N.N
Odpowiedz
Cytat:Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo.

W jakim kierunku odjechało? Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Odpowiedz
Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink
N.N
Odpowiedz
Ale Mackiewicza proszę w to nie mieszać. Nie ma/nie było w Bialenii zwolenników pre, preegzystencjalizmu prezydencjalizmu i śmieszków? Proszę nie żartować.
Odpowiedz
A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile
[Obrazek: oJmKP26.jpg]   [Obrazek: 7GVD8cn.jpg]

Współzałożyciel i wierny członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej.

Obieżyświat V-Kosmosu - samozwańczy Cesarz Gigasa i jego Księżyców oraz Generał Niezwyciężonej Cesarskiej Kosmicznej Floty.
Odpowiedz
(05.09.2016, 04:30:37)Ronon Dex link napisał(a):A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile

Niekoniecznie - w przypadku głosowania pomiędzy Hewretem a Eddardem nie można mieć pewności, kogo poparłyby osoby głosujące w sondażu na pozostałych kandydatów.

Dla mnie jedynymi słusznymi kandydatami są właśnie Eddard oraz Hewret. Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Dla mnie, jedynym słusznym jest Andrzej Swarzewski, który, już po raz kolejny, unosi się dumą i nie chce kandydować. :roll:
Odpowiedz
Ja również uważam, że z tych, co mogliby kandydować, to Andrzej Swarzewski byłby najlepszym kandydatem.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz
Zagłosowałem na Freddericka Hufflepuffa. To bardzo doświadczony i aktywny polityk, działacz. Myślę, że to on powinien przejąć stery państwa po Hewrecie.  Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Odpowiedz
Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Odpowiedz
(04.09.2016, 22:54:37)AndrzejSwarzewski link napisał(a):
Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink
Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

(05.09.2016, 18:49:54)Alberto de Medici link napisał(a):Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

No i to, że jesteście w Bialenii od samego początku, w związku z czym świetnie się znacie. Łatwo możecie przewidzieć swoje zachowanie. Myślę, że to łączy Was najbardziej. Lęk przed nowymi i zmianami jednak trochę jest?

(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=Alberto de Medici link=topic=6486.msg58463#msg58463 date=1473094194]
Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.
[/quote]

Wyraziłem tylko opinię, kto według mnie powinien przejąć kluczę do Pałacu. Jest to jednak tylko prywatna opinia, a nie oficjalna nominacja "wron".  Big Grin Cieszę się jednak, że wybór naszego kandydata budzi aż takie zainteresowanie.  ;D
Odpowiedz
Nie wiem, czy zdecyduję się na ponowny start w wyborach prezydenckich po podwójnym fiasku mojej kandydatury w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Prezydent Faradobus bardzo dobrze się sprawdził na stanowisku!
Więcej tutaj
Odpowiedz
Panie redaktorze, kiedy numer 80 gazety "wBialenii"?
Czy z racji tak długiej przerwy w wydawaniu będzie to obszerny numerek?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości