Liga Orientyki
Serdecznie zapraszam osoby, które mają wolny slot w x11 do dołączania do Ligi Orientyki.

Dołączenie będzie możliwe po zakończeniu obecnego sezonu, jednak deklarować można się już wcześniej Smile

Centrum informacyjne Ligi:http://slawonia.cba.pl/viewforum.php?f=72
ID Ligi Orientyki w x11: 410794
/-/
Ludwik Tomović
Prezydent Federacji Slawonii

Odpowiedz
Sezon się zakończył, także można się już zapisywać, do czego serdecznie zachęcam Smile
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Cytat:Serdecznie zapraszam osoby, które mają wolny slot w x11 do dołączania do Ligi Orientyki.

Dołączenie będzie możliwe po zakończeniu obecnego sezonu, jednak deklarować można się już wcześniej Uśmiech

Centrum informacyjne Ligi:http://slawonia.cba.pl/viewforum.php?f=72
ID Ligi Orientyki w x11: 410794

Po co zapraszasz skoro człnkiem Ligi może być tylko drużyna z Orientyki ?
Poprosiłem o zmianę nazwy drużyny z Olympiakos Ettenpolis na Olympiakos Lisendorff i otrzymałem taką oto odpowiedź od Pana Tomovicia :

Cytat:Odrzucono prośbę menedżera Olympiakos Ettenpolis o zmianę nazwy klubu na Olympiakos Lisendorff.
Powód: Lisendorff nie znajduje się na terenie Orientyki.

Panie Tomović, następnym razem niech Pan szuka drużyn na Orientyce.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Miejscowość musi być umiejscowiona w Orientyce, tak to drużynę może objąć dowolna osoba.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Co to za wymogi. W ten sposób nie zyska ona zbyt wielu chętnych do prowadzenia drużyn.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Wprowadźcie jeszcze, że tylko lewonożni mogą grać. Big Grin
Odpowiedz
(21.12.2016, 19:42:35)Tomasz Cyryl Dostojewski napisał(a): Co to za wymogi.

"Liga Orientycka".
Według Twojego toku myślenia, to chciałbyś, żeby Chiny mogły grać w UEFA...

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Hmmm....jakoś nie dostrzegam w Lidze Bialeńskiej , tylko drużyn z Bialenii. Według Twojego toku myślenia
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Bo Liga Bialeńska nie jest regulowana żadnymi regułami, jeśli chodzi o nazewnictwo (a zwłaszcza ich pochodzenie od miejscowości).

Liga Orientyki takowe ma.

Odpowiedz
Dobrze, nie ważne, mogę prowadzić drużynę pod obecną nazwą.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Z opisu ligi:

"Liga skupiająca drużyny z Kontynentu Wschodniego. Mogą do niej dołączyć także menagerowie spoza Orientyki pod warunkiem odpowiedniego przemianowania swojej drużyny."

Jako dawny Administrator Ligi, powinieneś znać te zasady Tomaszu Smile
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Gościu chce grać, a tu się zebrały dwa patafiany, które mu to utrudniają. Niech se Ekscelencja Tomović szuka drużyn tylko z Orientyki, bo w nazwie ligii jest Orientyka.

Gdyby Chiny mogły grać w UEFA, to bym się bardzo cieszył z tego powodu, a grać nie mogą, bo pewne skurwysyny zakochane w skrócie UE lubią się bawić tylko w swojej zagrodzie. Nazwa i regulaminy jakie stworzyli ich tylko ogranicza... Boją się obcych, bo boją się, że ktoś ich pokona i skończą się te Wasze ograniczenia, Szanowny Tomovićiu.
Odpowiedz
(22.12.2016, 11:48:57)Sławomir von Weiss napisał(a): pewne skurwysyny zakochane w skrócie UE lubią się bawić tylko w swojej zagrodzie

Ale to nie tylko w UE.
Są na świecie inne organizacje skupiające drużyny narodowe na danym kontynencie.
CONCACAF (Ameryka Północna), CONMEBOL (Ameryka Południowa), CAF (Afryka), AFC (Azja), OFC (Australia i Oceania).

No i w poszczególnych pucharach/rozgrywkach nie ujrzymy tam drużyn z innych kontynentów.

Odpowiedz
Cytat:No i w poszczególnych pucharach/rozgrywkach nie ujrzymy tam drużyn z innych kontynentów.

A dlaczego nie możemy ich ujrzeć, co?

Tylko przez zadufanych w sobie skurwysynów w marynareczkach, którzy chcą pokazać, że oni są ważni i odpowiedzialni za to, kto z kim będzie grał i na jakich zasadach, aby kasa z rączki do rączki mogła płynąć, a odpicowane trawojady stanowiły godne widowisko dla otępiałego ludu.

Dlatego przepadam za rywalizacją dopuszczającą nawet to, że jakiś mistrz z Europy zetknie się z najlepszą drużyną z Australii bez żadnych organizacji. Przez te organizacje dochodzi do tego, że uważa się ludzi z Chin za gorszych. Ludzi z Afryki za gorszych itd. Nie przepadam za sformułowaniami nazistowskimi, które aż płyną szerokim strumieniem z tych organizacji, więc nawet piłka nożna została skurwiona przez tych skurwysynów zakochanych w zarządach, naradach i innych takich eksperymentach.
Odpowiedz
(22.12.2016, 12:05:58)Sławomir von Weiss napisał(a): Dlatego przepadam za rywalizacją dopuszczającą nawet to, że jakiś mistrz z Europy zetknie się z najlepszą drużyną z Australii bez żadnych organizacji.

Od tego jest FIFA i rozgrywki międzynarodowe, tak samo jak w mikronacjach mamy MUP.

Odpowiedz
Dlatego Pan i Pana koledzy dublują czy nawet potrajają instytucje odpowiedzialne za dopuszczanie i niedopuszczanie drużyn, aby utrudniały rozgrywki z różnych powodów.

Ponadto, sam Pan w tym momencie udowodnił, że Szanowni Państwo opierają się na działaniach tych skurwysynów ze świata realnego kreując podobne instytucje takie jak MUP i są z tego powodu niebywale egzaltowani. Dlatego ja do takich jak Pan i Pańscy koledzy mam stosunek wiadomo jaki i nie zamierzam popierać działań utrudniających normalne rozgrywki pomiędzy zespołami.

Proponuję stworzyć ligę blondynów czy też ligę piwnookich. Jestem przekonany, że znajdą Państwo chętnych we wskazanej przez Państwa kategorii. Tongue
Odpowiedz
Nieśmiało zauważę, że Tomasz przez ponad dwa sezony nie zgłosił żadnych uwag co do tego "ograniczenia".
Ponadto, jako Administrator Ligi miał możliwość i prawo zmienić zasady, a tego nie zrobił.

Tomasz chce grać, i nikt mu tego nie utrudnia.
Biorąc udział w rozgrywkach danej ligi trzeba się zgadzać z jej regulaminem, więc dobrowolne przystąpienie do Ligi Orientyki wiąże się z akceptacją jej regulaminu. Proste.

Szanowny Panie Sławomirze, rozumiem, że chce Pan być wyrazisty i dobrze zapamiętany.
Ale naprawdę dużo lepiej ten cel osiągnąć rzeczową i konstruktywną dyskusją niż bezsensownym wplataniem w każdą wypowiedź niepotrzebnych wulgaryzmów. Zostawiam to Panu do przemyślenia.
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Cytat:Biorąc udział w rozgrywkach danej ligi trzeba się zgadzać z jej regulaminem, więc dobrowolne przystąpienie do Ligi Orientyki wiąże się z akceptacją jej regulaminu. Proste.

U mnie to wygląda znacznie prościej. Jest chęć zagrania, to się przystępuje do gry bez żadnych regulaminów ustanawiających, kto grać może, a kto nie. Tylko ze względu na tę nazwę ligi istnieją ograniczenia i ja używam instrukcji tylko wtedy kiedy nie wiem jak się daną rzecz robi, a Państwo nagminnie rzucają regulaminami/instrukcjami, pomimo, że ludzie potrafią grać i wymyślają, że piłkarze nie mają właściwych butów do gry.
Odpowiedz
Zachęcam zatem do założenia własnej ligi bądź zaangażowania się w działanie istniejącej Smile

Państwo? Ligę prowadzę sam, więc niepotrzebnie użyta liczba mnoga.

A ostatnia myśl ostatniego zdania jest dosyć bezsensownym zarzutem, bo nikt takich rzeczy nie reguluje Smile
/-/
Ludwik Tomović

Odpowiedz
Panie Tomović,

Jak już Pan wspomniał o liczbach, to chciałem Panu uprzejmie donieść, że mikronacje są typową mniejszością ludzi w nie się zabawiających i mowa o zakładaniu różnych lig wśród tak małej ilości jednostek chcących się w to bawić jest nadużyciem z Pana strony, chyba, że Pan jest zwolennikiem zamykania zwierząt w klatkach i dokarmiania ich.

Ach Pan prowadzi ligę? Ja mogę to o sobie powiedzieć, że prowadzę samochód, ale Pan mi tu takie brednie mówi? Koloratka uprawnia Pana do mówienia czegoś takiego?

Cytat:A ostatnia myśl ostatniego zdania jest dosyć bezsensownym zarzutem, bo nikt takich rzeczy nie reguluje [Obrazek: smiley.gif]

Piłkarze grają boso? Big Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości