Witajcie
Witam wszystkich serdecznie!
Nazywam się Klaus Goldenberg i chciałbym nieco się przedstawić. Dopiero rozpoczynam przygodę z mikronacjami, dlatego proszę na wstępie o wyrozumiałość!
W kwestii zainteresowań, są one dość rozrzucone - interesuję się teatrem, psychologią i historią. Co więcej, moje wykształcenie i naczelne zainteresowania, wciąż pogłębiane, skupiają się wokół ekonomii i biznesu, zarządzania i kierownictwa - nadzorowania pracy innych i skutecznego organizowaniu ich pracy i relacji.
Wierzę, iż będę mógł przysłużyć się Republice, a i ona wiele mi od siebie da.
Odpowiedz
Dzień dobry! Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Witam Serdecznie,

Niezwykle cieszę się, że dotarłeś do mikronacji po raz pierwszy i postanowiłeś zjawić się właśnie tutaj.  Wink
Mamy dosyć podobne zainteresowania - ekonomia, biznes, zarządzanie - tak więc mam nadzieję, będziemy się dobrze w przyszłości dogadywać.
Masz już jakieś plany co chciałbyś w mikronacjach robić?
Jeśli nie, to zachęcam do odwiedzenia Królestwa Hasselandu - państwa stowarzyszonego z Republiką Bialeńską. Warto choćby dlatego, że jest tam mniej osób i dzięki temu łatwiej mieć większy wpływ na państwo.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Witam serdecznie. Smile W razie pytań może Pan zgłosić się do mnie. Smile
N.N
Odpowiedz
Witam serdecznie w największej wirtualnej republice, gdzie trawa jest zieleńsza. Również chętnie pomogę, w razie czego zapraszam na PW.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Chciałbym rozpocząć swoją działalność w dziedzinie ekonomii - być może pomóc jakiejś organizacji rządowej, czy innemu ciału w zarządzaniu, dysponowaniu, a także rachunkowości. Chciałbym też spróbować swoich sił, prowadząc własny interes. Zainteresował mnie również Wasz Uniwersytet - ekonomia nań potraktowana jest marginalnie, a nawet jest kompletnie nieobecna. Może mógłbym w jakiś sposób rozwinąć Ekonomię na Uniwersytecie, co również przesłuży się do polepszenia teorii gospodarczej, co z kolei wpłynie na poprawę słabej kondycji tejże.
Zasadnicze pytanie - jak, gdzie i kto mógłby mi pomóc, prowadząc mnie krok po kroku.
Odpowiedz
Ekonomia w postaci Klausa zawitała do Bialenii <3

Klausie! Nie wiem, jak bardzo ekonomia związana jest z gospodarką, ale od bardzo dawna próbujemy tutaj wprowadzić jakiś system gospodarczy. Jeśli byłbyś zainteresowany czymś takim, musiałbyś porozmawiać z Prezydentem Swarzewskim lub z Ministrem Bajtusiem.

Uniwersytetem zajmuje się, z tego co kojarzę, Prezydent Andrzej i Premier Faradobus.

Poza tym koniecznie przejrzyj Konstytucję i najważniejsze ustawy, a później postaraj się o obywatelstwo - również odsyłam do ustawy Wink
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Uniwersytet, to najlepiej będą w stanie poprowadzić Cię Andrzej lub Seweryś.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Pozwolę odnieść się do pytania odnośnie ekonomii i Uniwersytetu, wysłanego też via PW, w tym wątku. Smile
Oczywiście, jako Rektor, mogę powołać Wydział Ekonomii, uczynię to z przyjemnością, jeśli chociaż jedna osoba będzie zainteresowana. Niestety, obecnie Pana Goldbenberga nie mogę zatrudnić na Uniwersytecie, zgodnie ze Statutem. Koniecznie jest zdobycie wykształcenia.
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...368.0.html
Ale jakby był Pan zainteresowany, to mogę powołać Wydział Ekonomii, zostać p.o. Dziekana i poprowadzić Pańskie studia licencjackie i magisterskie, a po uzyskaniu tytułu magistra mógłbym powołać Pana na stanowisko profesora nadzwyczajnego oraz powołać na funkcję Dziekana. Byłby Pan tym zainteresowany?
N.N
Odpowiedz
Propozycja jest wyśmienita i jak najbardziej jestem nią zainteresowany! Czytałem już nieco o rozwoju naukowym i wydaje mi się, iż jestem kompetentny ku temu, aby takie tytuły zdobyć.
Odpowiedz
http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...w.html#new

Wydział powołany, wymagane jest złożenie wnioski o przyjęcie w poczet studentów. Smile
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości