Reaktywujemy Nordlines - punkt zakupu biletów
Information 
Nordlines wraca do działania! Rozszerzamy działalność i oprócz lotów organizować będziemy również połączenia autokarowe. Na razie prowadzimy tylko dwie nitki połączeń autokarowych w Abachazji, wkrótce jednak przewiduje się otwarcie połączeń w Bialenii.

Zmienia się sposób zakupu biletów Nordlines. Szczegóły na stronie linii.
Mikołaj Patryk Dostojewski von Vincis vel Hyjek
- Car - Senior Brodrii, ojciec Tomasza Bagrata Dostojewskiego
- kniaź bialeński, pan na Patrykpolisie; trener Korony Patrykpolis
Odpowiedz
Wkrótce przewidziane jest wprowadzenie możliwości płacenia za bilety Nordlines walutą bialeńską.
Odpowiedz
Wielka szkoda że zlikwidowaliście walutę w Bialenii. A ja już zacząłem układać cenniki na połączenia Nordlines w BLN. No cóż, muszę przynajmniej na razie odwołać plany wprowadzenia płatności bialenami za bilety.
Odpowiedz
Zajrzyj do najnowszych ustaw. Nikt niczego nie likwiduje, wręcz przeciwnie.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
(02.06.2017, 06:44:02)Mikołaj Patryk Dostojewski napisał(a): Wielka szkoda że zlikwidowaliście walutę w Bialenii. A ja już zacząłem układać cenniki na połączenia Nordlines w BLN. No cóż, muszę przynajmniej na razie odwołać plany wprowadzenia płatności bialenami za bilety.
...Ale pamiętasz, że waluta jest regulowana przepisami konstytucyjnymi?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Nordlines wprowadza możliwość płacenia za bilety za pomocą bialenów po naprawdę niskich cenach! Tym samym problem "na co wydawać bialeny?' uważam za rozwiązany Wink
Odpowiedz
Tak właściwie, to jak można w praktyce opłacić bilet?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
1. Wypełniasz formularz w biurze i puszczasz przelew
2. Ja zatwierdzam formularz i wysyłam bilet
Przelew musi pójść najpóźniej 3 doby przed odjazdem/odlotem
Odpowiedz
Ale tak faktycznie.
Tak naprawdę zakup jest na niby.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Tu wszystko jest na niby.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Swoją drogą można by pomyśleć o pewnym "urealnieniu" systemu przemieszczania się. Dziś można powiedzieć, że "teleportujemy się" w każde miejsce. A może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie obowiązku kupna biletu w takich liniach lotniczych, kolejowych itp., lub, alternatywnie, zakupu własnego środka transportu? Rozruszało by to nieco naszą gospodarkę.
[Obrazek: XKCp683.png]
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości