Biuro Burmistrza
Cytat:Witam w moim biurze, kawa czy herbata? Dobrze, sekretarka zaraz przyniesie. Proszę usiąść czy mogę jeszcze w czymś pomóc ? Słucham z czym przychodzicie ?

Szanowni Państwo,
Politycy i samorządowcy oraz mieszkańcy Polesia
Zwracam się do Państwa w takiej formie jako obecny gospodarz całej prowincji. Wszelkie zarządzenia lub objaśnienia udostępniać zamierzam w tym temacie. Wnioski, petycje, uwagi oraz pytania petentów dotyczące spraw Wolnogradu jak i całego Polesia proszę kierować także tutaj. Rozpatruje je codziennie od 8 do 15. Sekretariat czynny jest codziennie o dwie godziny dłużej.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Utrudnienia w ruchu drogowym
Pragnę poinformować że do dnia 03.05.2014r. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w miejscach gdzie przebiega planowana linia metra. Wszystkich mieszkańców oraz gości miasta za uciążliwości przepraszamy .
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Eskalacja protestów Grinpic
W nocy z 14 na 15 kwietnia w centrum miasta doszło do zamieszek wywołanych przez agresywną grupę młodych ludzi. Nielegalna demonstracja przyczyniła się wielu zniszczeń oraz dewastacji. Kamienice zostały zasypane odłamkami szkieł i kryształów ze zniszczonych mieszkań i sklepów. Zadano straty kulturze demolując zabytkowy most złotników. Dopiero następnego dnia protest został zakończony a jego organizator Jan K. jest zatrzymany w areszcie śledczym gdzie zostaną mu przedstawione zarzuty o kierowanie grupą przestępczą.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Mam przyjemność poinformować, że z dniem dzisiejszym w Wolnogradzie wystartowała kolej podziemna. Ze względu na pojawiające się trudności dostałem wczoraj informacje że termin nie zostanie dotrzymany. Inżynierowie w ostatniej chwili wykazali się podziwu godnym zrozumieniem dla pilności tej kwestii, co umożliwiło zakończenie prac zgodnie z planem. Nieprzewidziane przeszkody są, były i będą w każdej dziedzinie. To jak potrafimy je rozwiązywać świadczy o nas samych. Nadzór budowlany nie zwracając uwagi na rzucane kłody potrafił fachowo dokończyć to co zostało rozpoczęte. Chwała inżynierom.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:15 maja 2014 r. w Wolnogradzie o godzinie 20.30 na stadionie im. Alecii Moor, odbędzie się impreza promująca pół roku istnienia RB. Taka wyjątkowa okoliczność zmusza wszystkich zainteresowanych do zabrania ze sobą:
- dobrego nastroju
- właściwego stroju
- pozytywnej energii
- oraz wybrania numeru z youtube'a
Wolnogradzkie Zakłady Przemysłu Spirytusowego "Lions" przygotowały dla gości open-bar 24h na wszystko. Co więcej przyjęto że dzień następny (piątek) będzie dniem wolnym od pracy. Jedynie osoby, które uzasadnią we wniosku potrzebę pójścia do pracy, dostaną w ramach wyjątku specjalne przepustki. Prawdopodobnie obchody transmitowane będą na żywo przez Bombay TV. Całość zamknie tradycyjna salwa z armat. Do zobaczenia.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Biuro do czerwca będzie nieczynne.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz
Cytat:Drodzy Wolnogrodzianie, pragnę oznajmić że po urlopie powracam do stolicy w jeszcze lepszej formie. Mam tylko nadzieje że moja krótkoterminowa absencja nie wpłynęła negatywnie a zaległe sprawy zostaną rozpatrzone i dopięte na ostatni guzik. Zajęliśmy wysokie drugie miejsce w rankingu regionów co powinno być motywacją do jeszcze większych starań . Burmistrza ponownie będzie czynne od jutra.
Jan Sapieha
Lew Wolnogradu
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości