No cześć
#1
Witam Was! Nazywam się Jelly Papou i jako Jelly Papou chcę być teraz znany w mikronacjach. Wcześniejsze zdanie oznacza, że miałem już styczność z innymi mikronacjami, a właściwie tylko z jedną, którą poprzez irytację opuściłem na stałe. 

Pomyślałem sobie, że mogę kontynuować moje v-życie w nowym świecie i do tego celu wybrałem sobie Republikę Bialenii. Wiem, że macie swoją ligę piłkarską w X11 i ogólnie działacie przy różnych eventach piłkarskich oraz przy innych sportach. Swoją działalność zamierzam właśnie skupić wokół sportu, a najlepiej jako nowy menedżer w Waszej lidze Confusedmile: . 

Jeśli ma ktoś do mnie jakieś pytanie, to odpowiem, z zastrzeżeniem akapitu pierwszego, bo chcę zacząć wszystko od nowa, a o starych niesnaskach zapomnieć. Nie, nie musicie się obawiać, nie stałem za jakimiś zamachami stanu i nie będę stał, gdyż nie mam planów, żeby dostać się w szeregi władz. Będę raczej trzymał się na uboczu.

Myślę, że będzie to tyle. Na razie chciałem się tylko przywitać, z obowiązującym prawem zapoznam się później i jeśli będzie taka potrzeba, to dopełnię koniecznych formalności.

Jeszcze raz, miło mi Was popytać.
Odpowiedz
#2
Witamy w RB!

To miło, że będziemy mieli nowego menadżera w krajowej lidze. Bardzo dobrze, bo i konkurencja będzie większa.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
#3
Czołem, witam w największej republice mikroświata, gdzie trawa jest zieleńsza. W razie pytań służę pomocą.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie i zapraszam do odwiedzenia Brodrii! Smile

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ


Odpowiedz
#5
Bardzo mnie cieszy, że Pan @"Jelly Papou" znalazł aktywność dla siebie.
To pozwala zostać w państwie na dłużej. Wink

P.S. Z reguły w Bialenii nie mówi do siebie per "Pan", ale podczas pierwszego kontaktu myślę, że tak by wypadałoby.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#6
Na pewno moja aktywność nie będzie powalająca, ale coś tam będę wokół sportu robić Smile. Notki prasowe w X11 będę pisać regularnie.
Odpowiedz
#7
Jako prezydent tej pięknej krainy serdecznie witam. Smile
Odpowiedz
#8
Witamy Witamy.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
#9
Dobry.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego


Sylwetka
 
[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości