Ankieta: Czy Witold Gąbczasty powinien zostać w Bialenii?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
18.18%
2 18.18%
Nie
45.45%
5 45.45%
A kto to jest? Tongue
36.36%
4 36.36%
Razem 11 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dzień wieczór
Thumbs Up 
Kłaniam się w pas,

Widzę, że zagościły zmiany na bialeńskich salonach nie wiem czym podyktowane, ale przynajmniej robią furorę wśród nastolatek. Tak rwą, że aż puścić mnie nie mogą.

A tak poza tym, to czym się tu u Was można zająć? Ewentualnie kim. Tongue
Odpowiedz
Już Cię tu nie ma, Zanik.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Myślałem, Macieju, że nie odstrzelisz go tak szybko...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
W przypadku osoby już zbanowanej nie muszę na nic czekać.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Kim jest ten słynny Zanik?
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
To jest osoba, która na swoim blogu groziła fizyczna rozprawą w realu ze mną i moją rodziną.
To, co wypisywała w świecie wirtualnym - cóż, tego się nie da opisać, bo Sąd Ludowy by mnie skazał nawet za wykropkowane cytaty...
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
(15.11.2016, 16:25:41)Piotr Pawel I napisał(a): cóż, tego się nie da opisać, bo  Sąd Ludowy by mnie skazał nawet za wykropkowane cytaty...

Myślę, że każdy wie o czym mowa.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(15.11.2016, 16:25:41)Piotr Pawel I napisał(a): To jest osoba, która na swoim blogu groziła fizyczna rozprawą w realu ze mną i moją rodziną.
To, co wypisywała w świecie wirtualnym - cóż, tego się nie da opisać, bo  Sąd Ludowy by mnie skazał nawet za wykropkowane cytaty...
I w razie potrzeby, cały kluczowy jego artykuł na ten temat leży wciąż zachomikowany na moim komputerze.
Odpowiedz
Bardzo ładne przedstawienie, Kamiński. Chcesz kreować państwo policyjne tak jak te dupki żołędne w Dreamlandzie i Sarmacji? Tak się zastanawiam po co Wam trzy osobne kraje, skoro reprezentujecie jeden nurt polityczny. Big Grin

Bardzo wymowne jest te pytanie o stolicę ZSRR przy rejestracji konta. Big Grin
Odpowiedz
Cytat:Bardzo wymowne jest te pytanie o stolicę ZSRR przy rejestracji konta.

Jest bardzo skuteczne, boty jeszcze na to nie wpadły.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Proszę Pana, został Pan wydalony z kraju i nie ma to nic wspólnego z państwem policyjnym. Oczywiście jeżeli jest Pan zainteresowany powrotem, to można pomyśleć, jakie działania trzeba w tym kierunku podjąć. Jak wiadomo, ja jestem bardzo liberalny w tej kwestii. Ale zakładanie nowych kont na nic się nie zda, wręcz przeciwnie.
Odpowiedz
(17.11.2016, 15:30:19)AndrzejSwarzewski napisał(a): [...] można pomyśleć, jakie działania trzeba w tym kierunku podjąć. Jak wiadomo, ja jestem bardzo liberalny w tej kwestii.

Na wniosek Prezydenta Parlament musi wyrazić akt łaski większością głosów.

Odpowiedz
Dlaczego ktoś został zbanowany bez wyroku Sądu? Po to nam Kodeks pisałem? Znowu Policja przekroczyła kompetencje.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Cytat:Proszę Pana, został Pan wydalony z kraju i nie ma to nic wspólnego z państwem policyjnym.

Kto został wydalony? Arkadiusz Karbiak, Paweł Zanik czy inne Wasze wyimaginowane stwory? Jeżeli ten pierwszy, to chciałbym poznać twoje realne nazwisko, Panie Swarzewski. Smile
Odpowiedz
Nie pamiętam, która z Pańskich tożsamości została wydalona, jednakże oznacza to, że nie może Pan działać w RB pod jakimkolwiek nazwiskiem.
Moje realne nazwisko nie jest tajemnicą, znają je chyba wszyscy Bialeńczycy. Podobnie z resztą jak miejsce zamieszkania. Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu. Wink
Odpowiedz
Cytat:Nie pamiętam, która z Pańskich tożsamości została wydalona, jednakże oznacza to, że nie może Pan działać w RB pod jakimkolwiek nazwiskiem.

Szanowny Panie,

Nie obchodzą mnie kompleksy poszczególnych pryncypałów na tym terytorium, tylko obchodzi mnie fakt totalnego dyletanctwa i degrengolady, które zaprowadzili tu Kamiński i ten chuj Dostojewski.

W chuju mam wymysły Kamińskiego i Dostojewskiego, a przybywam tutaj, aby te kurwy ukrócić, bo za dużo już sobie pozwalają. Smile

Cytat:Moje realne nazwisko nie jest tajemnicą, znają je chyba wszyscy Bialeńczycy. Podobnie z resztą jak miejsce zamieszkania. Nie stanowi to dla mnie żadnego problemu.

To proszę je tutaj wyłożyć publicznie skoro to nie jest tajemnica, bo po moje dane to sięgacie jak rozpieszczone bachory w sklepie, które wszystko chcą z półek jak leci. Smile
Odpowiedz
A czy mógłby Pan ich ukrócić bez łamania prawa bialeńskiego? 
Proszę bardzo, Piotr Nowicki, miło mi. Wbrew pozorom MGiF nie jest moim klonem. Tongue
Odpowiedz
Cytat:A czy mógłby Pan ich ukrócić bez łamania prawa bialeńskiego?

To te kurwy nadużywają prawa do eliminacji jednostek, za którymi nie przepadają, a ja mam jeszcze tolerować prawo, które oni spłodzili? W co Pan Prezydent ze mną pogrywa? W ich gierki?

Cytat:Proszę bardzo, Piotr Nowicki, miło mi.

Teraz proszę wydać wyrok banicji na Piotra Nowickiego i usunąć konto Andrzeja Swarzewskiego. Smile
Odpowiedz
Cytat:To te kurwy nadużywają prawa do eliminacji jednostek, za którymi nie przepadają, a ja mam jeszcze tolerować prawo, które oni spłodzili? W co Pan Prezydent ze mną pogrywa? W ich gierki?
Gdyby przestrzegał Pan przepisów prawa, to nie zostałby Pan wyeliminowany. Za mną też wiele osób nie przepada, niektórzy wręcz mnie nienawidzą, a jakoś wciąż w tym "policyjnym" państwie żyję i nawet wygrałem wybory prezydenckie przy wielkim sprzeciwie pewnych środowisk. Więc wcale ta Bialenia taka totalitarna nie jest. Wink
Odpowiedz
Cytat:Gdyby przestrzegał Pan przepisów prawa, to nie zostałby Pan wyeliminowany.

Jaki ładny faszysta nam się tu maluje. Wklepać Ci w podpis, Andrzejku, ten znamienity tytuł? Nawet nie musisz na studia się zapisywać. Big Grin

Cytat:Za mną też wiele osób nie przepada, niektórzy wręcz mnie nienawidzą, a jakoś wciąż w tym "policyjnym" państwie żyję i nawet wygrałem wybory prezydenckie przy wielkim sprzeciwie pewnych środowisk. Więc wcale ta Bialenia taka totalitarna nie jest.

Andrzeju, do mnie tego typu bohomazy wysyłasz? Żyjesz w tym "policyjnym" kraiku, bo masz układ z psychopatą, że nie będziesz mu się wpierdalał w robotę.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości