Jurij Bołodin - Prezydent Wszystkich Brodryjczyków
#1
Drodzy Brodryjczycy!

Brodria w swojej historii- niezwykle barwnej i pięknej przeszła przez wiele trudnych i niezwykle radosnych chwil.
Odkąd Naród zdecydował o przyszłości Brodrii w ostatnim referendum, prognozy dla tego kraju są bardzo dobre.
Ubiegając się o urząd Prezydenta Brodrii zdaję sobie sprawę nie tylko z prestiżu, ale przede wszystkim z powagi tego urzędu. Jako prezydent demokratycznej Brodrii chcę, by Ta rozwijała się, szła do przodu!
Ważnym elementem będzie uchwalenie nowej Konstytucji, której prezydencki projekt przedstawię Zgromadzeniu Federalnemu w ciągu pierwszych 10 dni sprawowania prezydenckiego urzędu. Projekt ten zostanie skonsultowany z całym Narodem, a w efekcie w referendum wspólnie zdecydujemy o jego uchwaleniu. Zdecydujemy wspólnie- to jedna z zasad demokracji, którą udało nam się wywalczyć.
Chcę być prezydentem nie tylko dla tych, którzy twardo stawiali na położeniu kresu monarchii. Chcę, aby każdy Brodryjczyk bez względu na swoje przekonania czuł się w Brodrii potrzebny i żeby był szanowany!
Nadrzędnym zadaniem moim jako prezydenta będzie zapewnienie Brodrii rozwoju kultury, tradycji. Ważnym elementem jest także współpraca dyplomatyczna z innymi krajami.
Zapowiadam, że jako prezydent Brodrii sfinalizuję negocjacje Układu Stowarzyszeniowego oraz podpiszę się pod nim. Będzie to również jedna z priorytetowych spraw mojej prezydentury. Samo podpisanie Układu to jednak nic.  Musimy zrobić wszystko, żeby każda ze stron odczuła pozytywne skutki nawiązania tej współpracy!
Brodria jest krajem, który kocham i obiecuję zrobić wszystko co w mojej mocy, by wszystkim żyło się lepiej.
Dziękuję.

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ


#2
Jako prezes "jednej Brodrii" uważam że będzie Pan dobrym Prezydentem, dlatego poprzemy Pana kandydaturę.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

 właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
#3
Całym sercem popieram tę kandydaturę!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości