Konsultacje społeczne dot. Związku Bialenii i Brodrii
Szanowni Obywatele!
Jak wiecie, jeszcze w prezydenckiej kampanii zapowiadałem doprowadzenie do sfinalizowania negocjacji dot. Układu Stowarzyszeniowego z Bialenią.
Dyskusja toczy się tutaj:
https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thread-6238.html
Ja jednak chciałbym poznać Wasze zdanie w tej kwestii. Smile

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Ja sądzę przede wszystkim, że trzeba już teraz rozważyć ewentualne problemy i zapytać ekspertów, żeby potem nie było potrzeby zmian i popraw w traktacie.
Kto byłby takim ekspertem?

(-) Ӣваң Фӗдоров

Myślę, że przydałyby się osoby znające na prawie, ale też administracji i wojskowości.
Albert Medycejski, Ronon Dex, Tomasz Dostojewski na przykład?

(-) Ӣваң Фӗдоров

Dodałbym do tego jeszcze Hewreta.
Ronon póki co ledwo nadąża z logowaniem się, także jego bym skreślił.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Eksperci, ale w jakiej sprawie ?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Eksperci po to, żeby wypowiedzieli się czy umowa nie będzie stwarzać problemów dla żadnej ze stron.

(-) Ӣваң Фӗдоров

Rozumiem.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thre...l#pid64713
Przedstawiłem taki projekt. Czy strona brodryjska byłaby gotowa do jego podpisania?
Ja uważam, że nic dodać, nic ująć. Smile

(-) Ӣваң Фӗдоров

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości