Swobodne dyskusje
https://spolecznosc.bialenia.org.pl/thre...l#pid65082

Cóż oznacza ten mocno separatystyczny akt? Tomaszu, czy mógłbyś wyjaśnić wszystkim, o co chodzi?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Skoro powstała Federacja więc regiony nie są już Księstwami a Autonomicznymi regionami Brodrii. ja w Bałmucji wracam do jej korzeni , czyli Republiki Balmucji. Przecież to normalne w krajach federacyjnych prawda ?
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Toż to nie rewolucja, nikt jeszcze starej gwardii nie obalił.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Cóż, myślę, że dosyć niepoważne jest mianowanie siebie samego na wymyśloną funkcję, bez wcześniejszego ustalenia kwestii regionów z obecnymi władzami Brodrii. Ja rozumiem, że chcesz "wracać do korzeni", ale zrozum, że obecnie wszystkie decyzje należą do Prezydenta. Zresztą, już niedługo powinniśmy usiąść do rozmów nad Konstytucją BFRD, więc polecam Ci zaczekać i nie podejmować niepewnych działań.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Zachęcam zatem do przyspieszenia tego typu rozmów i ustaleń. Republika istnieje od 17 listopada, a my dopiero co zorganizowalismy wybory i wybraliśmy przewodniczącego ZF. Reszta leży. Jutro sam, złożę kilka projektów do ZF.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Bez Konstytucji nie zrobimy nic, więc póki co czekamy na zapowiedziany projekt prezydencki. Jeżeli takowy nie pojawi się do piątku, to wtedy przedstawię swój własny projekt Konstytucji BFRD.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Zgodnie z ostatnim Ukazem Carskim wszystkie inne Ukazy i Dekrety Carskie straciły moc prawną, więc panie Tomaszu nie sprawuje pan żadnych funkcji zwierzchnich w regionach.
Co do konstytucji- prezydencki projekt przedstawię Przewodniczącemu we wtorek w godzinach popołudniowych.

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Niech więc tak będzie.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Kiedy możemy spodziewać się obiecanego projektu prezydenckiego Konstytucji ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Miałem chwilowe problemy związane z nieistniejącym realem. Wypadła mi nagła sytuacja.
Ale już wszystko jest w normie. Projekt prezydencki dam w popołudniowych godzinach w piątek- muszę sprawdzić literówki, ustępy, podpunkty... taka kosmetyka.
Nieoficjalnie planuję 11-12 rozdziałów, ok. 100 artykułów co pozwoli na zmniejszenie luk prawnych.
Ale wszystkiego dowiecie się w dniu premiery Tongue
Przepraszam za opóźnienia.

(-) Ӣваң Фӗдоров

No to świetnie. Smile Nie mogę się już doczekać tak szczegółowego projektu konstytucji. Smile
Zaczyna mnie niepokoić to, że wciąż nie mamy projektu Konstytucji. Jeżeli do końca dzisiejszego dnia projekt nie zostanie przedstawiony, to wtedy jutro postaram się zaprezentować swoją wersję ustawy zasadniczej.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Mimo pojawiania się Prezydenta na forum, nadal nie mamy projektu konstytucji . Eh.....
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Jurij zapewnił, że projekt powstanie. Niestety pojawiły się komplikacje związane z realem... :/
Myślałem niedawno nad "zaktualizowaniem" starego godła Federacji Brodryjskiej (które do najlepszych niestety nie należy...). Co o tym myślicie? Aby pobudzić dyskusję poniżej prezentuję moją wizję nowego godła.

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

*Herbu. Ale pomysł niezły, tylko przydałoby się dorobić temu orłu szpony.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Orzeł trzyma w szponach tarczę, co daje nawet szerokie pole do interpretacji.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Ach, faktycznie. To można jeszcze pomyśleć o zmianie lub usunięciu korony.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Orzeł trzyma w szponach tarczę z brodryjską flagą, pokazując, że Brodria jest jego najwyższą świętością i Ją chroni ponad wszystko. Korona oznacza silną władzę centralną (tę federalną w Broskwie), wstążki wychodzące z korony symbolizują, że ta władza rozciąga się na całą Brodrię (nierozerwalność podmiotów federalnych Brodrii i jedność wszystkich zamieszkujących ją narodów). Korona złota oznaczać też może i dobrobyt Brodryjczyków... ;p
Powiem szczerze... niezły jest. Wink

(-) Ӣваң Фӗдоров

Mi również się podoba, ale trochę brakuje mi jakiegoś obramowania flagi (od razu mówię, że nie potrafię zrobić Wink ).

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości