SLP zaprasza do wspólnej zabawy
#1
[Obrazek: slp.png]

Witajcie!

Zakończyliśmy niedawno 27. sezon Sarmackiej Ligi Piłkarskiej, której rozgrywki trwają nieprzerwanie od ponad 10 lat! Gramy na dość znanym w v-świecie systemie Xpert Eleven (xperteleven.com), który jest prosty w obsłudze, bezpłatny i zapewnia sporo frajdy przy minimalnym nakładzie czasowym.

Liga składa się w tej chwili z 40 drużyn podzielonych na 4 dywizje po 10 drużyn. Mamy aż 7 wolnych miejsc, 3 w Drugiej Klasie (3. poziom rozgrywek) i 4 w Trzeciej Klasie (4. poziom rozgrywek). Można też założyć swój kompletnie nowy klub! Z każdej dywizji awansują aż 3 drużyny, a w ostatnich sezonach walka o te miejsca toczyła się do ostatniego gwizdka!

Zachęcam serdecznie do dołączenia do zabawy, jak najbardziej mile widziane są nazwy drużyn z innych mikronacji - SLP już od wielu lat jest ligą międzynarodową! Dołączyć do ligi możecie korzystając z tego odnośnika.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z X11 to niczym się nie przejmuj, to jest również zabawa dla Ciebie! Na stronie Sarmackiej Ligi Piłkarskiej znajdziesz "Poradnik dla nowych trenerów" podzielony na trzy części, która zapozna Cię z podstawami prowadzenia drużyny w systemie X11.

W razie pytań czy problemów proszę pisać, chętnie pomogę!

Zbyszko von Thorn-Broniek
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości