Orędzie Prezydenta Republiki Bialeńskiej
Drodzy Obywatele i Mieszkańcy!
Pierwszy raz po Święcie Powstania Marcowego przemawiam do Was, w formie orędzia nie przemawiałem od jeszcze dłuższego czasu. Niektórzy powiedzą, że to strata czasu i energii, ja jednak chciałbym powiedzieć kilka słów i zabrać głos w kilku kwestiach.

Bialeńscy chrześcijanie, zarówno ci obchodzący te uroczystości w swoich parafiach, jak i misjonarze z odbudowującej się Anatolii, weszli wczoraj w Wielki Tydzień poprzedzający Śmierć i Zmartwychwstanie Pańskie. Chciałbym życzyć im wszystkim, aby Wielki Tydzień przeżyli w zadumie nad nauką i męką ich Rabbiego, Jezusa Chrystusa, a w niedzielny poranek mogli mogli wykrzyczeć wszystkim, że Jezus zmartwychwstał.

Wydarzeniem, które dotyczy nie tylko chrześcijan, jest odbudowa gospodarki za sprawą fenomenalnej Parlamentarnej Komisji Gospodarczej. Budowa nowych przedsiębiorstw i pierwsze transakcje dobrze wróżą bialeńskiej gospodarce, która w oparciu o stare wartości wchodzi w nowy etap. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się we wspaniałe dzieło budowy, a także proszę od dalszą pracę. Dzisiejszy dzień był jednym z najlepszych poniedziałków w historii Bialenii. Smile SmileSmile

Razem z rozwojem gospodarki idzie też odbudowa Anatolii. Wciąż daleka droga do ucywilizowania tych terenów, aczkolwiek wiele osób zaangażowało się w to dzieło, i jestem przekonany, że jeśli dalej będziemy tak wytrwale pracować, to osiągniemy cel. Odbudowa Anatolii jest warunkiem istnienia Wielkiej Bialenii.

Liczę, że cały tydzień będzie tak aktywny jak ten Wielki Poniedziałek. Dziękuję wszystkim za aktywność i wielką pracę wykonywaną codziennie dla Bialenii. Chwała ludziom dobrej roboty!
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości