Postanowienie Prezydenta ws. nadania odznaczeń
#1
Cytat:
[Obrazek: 75_23_01_16_11_33_49.png]

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
WS. NADANIA NADANIA ODZNACZEŃ PAŃSTWOWYCH Z OKAZJI ŚWIĘTA WŁADZ KONSTYTUCYJNYCH I TYTUŁÓW "ODZNACZONY DLA STOWARZYSZENIA"
z dnia 18 grudnia 2016 r.

Na podstawie art. 1, ust, 1 Ustawy o odznaczeniach cywilnych i wojskowych z dnia 20 maja 2014 r. wraz z późniejszymi zmianami oraz na podstawie art. 9 ust. 3 Konstytucji Republiki Bialeńskiej z dnia 24 stycznia 2016 r. wraz z późniejszymi zmianami.

Artykuł 1.

Niniejszym nadaję Order Tytułu Bohatera Bialenii:
 1. Za 2016: Hewret Faradobus. Główny administator, dwukrotny prezydent, a także wiceprezydent, premier, minister. Osoba bardzo aktywna i wykazująca się licznymi inicjatywami, a także odpowiedzialna za rozwój informatyczny Bialenii.
 2. Za 2015: Eddard Noqtern. Bardzo aktywny prezydent, założyciel i lider największej partii w historii RB - Wspólnoty Rozwoju, a także jeden z architektów stowarzyszenia bialeńsko-brodryjsko-hasselandzkiego. 
 3. Za 2014: Ronon Dex. Specjalista w wielu dziedzinach, zwłaszcza wojskowości i geografii. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, aktywności i rozsądkowi był obywatelem, który w największym stopniu przyczynił się do nadania Bialenii charakteru poważnej mikronacji.
 4. Za 2013: Maciej Kamiński. Ojciec-Założyciel Bialenii, trzyletni Prezes Policji Krajowej, osoba, która od samego początku istnienia Republiki wykazuje się spokojem, rozsądkiem i dbaniem o interesy bialeńskie. Pełnił z zaangażowaniem niemalże wszystkie możliwe funkcje.
 5. Za 2012: Jan Kaniewski. Przywódca Powstania Marcowego i lider państwowy Dżamahiriji, największy bohater narodowy bez którego nie powstałaby współczesna państwowość bialeńska.
 6. Za 2010: Shimitsu. Zastępca Króla Bialenii, prokurator, burmistrz Dolnogradu (obecnie Wolnograd), a także główny kapłan (nariepem olczyzmu), a również czołowy działacz Republiki Klume.


Artykuł 2.

Brązowy Medal Aktywności otrzymują:
 1. Maciej Kamiński
 2. Ronon Dex,
 3. Hewret Faradobus.
Artykuł 3.

Komandorię Orderu Patrona nadaję:
 1. JKM Tomaszowi Ivo Hugonowi,
 2. JE Robertowi von Thorn,
 3. JE Karakalowi Stonodze,
 4. JE Ozjaszowi Goldbergowi.
Artykuł 4.

Tytuł "Zasłużony dla Stowarzyszenia" otrzymują:
 1. Eddard Noqtern,
 2. Piotr Paweł I,
 3. Marek Bajtuś,
 4. Sheldon Anszlus Lovelace,
 5. Maciej Kamiński,
 6. Ronon Dex,
 7. Feliks Spirkin.

[b]Artykuł 5.

[/b]
Postanowienie wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

Prezydent Republiki Bialeńskiej
/-/ Andrzej Swarzewski
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości