Witam serdecznie
#1
Szanowni Państwo,

to nie jest moje pierwsze przywitanie z Wami, ale jest to pierwsze przywitanie, które przychodzi mi poczynić w nowej roli. Zostałem mianowany ambasadorem Księstwa Sarmacji przy Jego Ekscelencji Prezydencie Republiki Bialeńskiej. Jest mi więc niezmiernie miło powitać państwa występując jako dyplomata. Moja rola zmienia się, dotąd pozwalałem sobie na różne wypowiedzi, niektóre również były polemiczne, lub nakierowane na mały fermencik. To niestety musi się skończyć. W pewnych rolach pewne zachowania nie powinny mieć miejsca. Toteż proszę zrozumieć jeśli będę unikał wikłania się w nie do końca dobrze rokujące dyskusje.

W dniu dzisiejszym powstała już Ambasada Księstwa Sarmacji, do której serdecznie Was zapraszam. Jeśli pojawią się wobec mojej roli, Księstwa Sarmacji, sarmackiej polityki, itd. jakiekolwiek wątpliwości, zwykłe pytania czy tym podobne aspekty to uprzejmie proszę o kontakt albo właśnie w budynku ambasady albo drogą korespondencji prywatnej.

Jestem w pełni do Waszej dyspozycji. 

Witajcie! 
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
#2
Historyczny moment, kiedy przychodzi nam powitać ambasadora Księstwa w Republice.

Dzień dobry! Mam nadzieję, że rozwój współpracy pomiędzy naszymi państwami nie zwolni, a wręcz przeciwnie - nabierze tempa i razem pogrzebiemy dotychczasową niechęć. To wspaniały krok w kierunku lepszego mikroświata. Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#3
Wasza Ekscelencjo,
Witam serdecznie w tej nowej roli. Jestem przekonany, że współpraca pomiędzy naszymi państwami i narodami będzie układała się doskonale. Smile
Odpowiedz
#4
Również mam taką nadzieję. Znam, i rozumiem powody, dla których niektóre osoby są nieprzychylne naszej współpracy — tak z sarmackiej, jak i bialeńskiej strony. Natomiast czas ma to do siebie, że leczy rany. I jeśli, obiektywnie, są między nami jakieś trudności dołóżmy wszelkich starań by je zlikwidować i rozpocząć nową, wspaniałą, erę współpracy dwóch największych polskich mikronacji.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
#5
Witam Szanownego Pana Ambasadora i życzę powodzenia, wytrwałości i cierpliwości w pełnieniu jakże ważnej dla bilateralnych relacji Bialenii i Sarmacji funkcji ambasadorskiej.
Frederick Martin Hufflepuff
______________________________
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
#6
Ciof, miłej pracy życzę. I dziękuję serdecznie za poświęcenie chwili na wstawienie do ambasady opisu początków reprezentowanego kraju.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości