Exposé Ministra Promocji - 21.01.2017
#1
Panie Prezydencie,
Panowie Ministrowie,
Bialeńczycy!

Na sam wpierw chciałbym podziękować nowo wybranemu prezydentowi Republiki Bialeńskiej Tadeuszowi Krasnodębskiemu za powołanie mnie na urząd Ministra Promocji. Ze swojej strony postaram się dać z siebie 100% i spełnić pokładane we mnie nadzieje.

Resort na czele którego stoję, jest stanowiskiem dość specyficznym, ponieważ sukcesy mogą nie być zależne od umiejętności oraz kompetencji ministra. Próby promocji danej mikronacji lub całego wirtualnego świata były poczęte we większości państw, jednak wszelkie te próby cechuje marna efektywność. Z tego powodu w przypadku braku widocznych efektów mojej działalności, proszę nie wieszać na mnie psów, ponieważ nie jestem cudotwórcą. Postaram się jednak wykorzystać swoje całe siedmioletnie doświadczenie, aby stworzyć pierwszy w historii promocyjny system, który da widoczne owoce mojej pracy.

Pierwszym moim pomysłem, który postaram się zrealizować będzie projekt Facebookowej Republiki Bialeńskiej. Krótko mówiąc chodzi o to, aby stworzyć drugą Bialenię na facebooku, która funkcjonowałaby jak inne polityczne gry coś 'la PBF, tutaj o szczegóły potrzeba się dopytać Bialeńczyków, którzy są uczestnikami tego typu sesji. Dzięki temu dotrzemy do ludzi, którzy interesują się tym co my i będziemy mogli spróbować ich zachęcić do wersji forumowej. Projekt niekoniecznie nawet musi zwać się Republika Bialeńska, ale liczy się formuła i zwerbowanie ludzi nadających się na mikronautów. Od razu mówię, że nie chodzi o to, aby zrezygnować z forum na rzecz facebooka, bo to jest po prostu niemożliwe. Chętne osoby, aby wziąć udział w tym projekcie są proszone o kontakt, ponieważ potrzeba do tego wielu osób, a nie jednej czy dwóch.

I na tym zakończę moje exposé, ponieważ cóż mogę więcej dodać? Życzę powodzenia naszemu nowemu Prezydentowi, za którego trzymam mocno kciuki, jak i za cały jego gabinet.

Pozdrawiam! 
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości