Gubernatorstwo Brodryjskie?
Szanowni Brodryjczycy!
Upadek naszego kraju jest nie do ukrycia. Nie działają żadne struktury państwowe, nie ma żadnej aktywności (jedyna polega na tym, że od czasu do czasu dyskutujemy o tym, że nasz kraj upada). Trzeba to skończyć, bo tylko psujemy brodryjską legendę, która jest naprawdę ładna i ciekawa.
Bajtuś zaproponował, żeby stworzyć Gubernatorstwo Brodryjskie w Republice Bialeńskiej. Myślę, że to najlepszy pomysł. Bialenia jest najbliższą Brodrii mikronacją, do tego prezentuje stosunkowo dobrą aktywność. Jeśli gdzieś mamy się przyłączyć, to właśnie tam.
Czy ktoś jest przeciwny? Nie śpieszmy się, poczekamy cały tydzień na odpowiedź. Musimy też wybrać osobę, która ustali z Prezydentem Tadeuszem nowy traktat na mocy którego staniemy się Gubernatorstwem.
Ja to proponowałem Iwanowi Ruś Nordacką.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Nie zapomnijcie czegoś zrobić z umową dzierżawy Anatolii Brodryjskiej.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
A co to da, jeśli nie ma ludzi? Projekt dobry, ale bez realizatora to bez sensu.
To miał być region Bialenii.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Proponowałem Iwanowi utworzenie Gubernatorstwa. Byłem nawet skłonny podpisać umowę gwarantującą przedstawicielowi Brodrii (załóżmy takiemu Gubernatorowi) stałe miejsce w ZL. Ale niestety Iwan stwierdził, że jest to obrazą dla Cara i nigdy na to się nie zgodzi. A to on chyba podpisywałby umowę.

Ja jestem tylko pewien, że inkorporacja jest jedynym wyjściem. A czy Brodria pozostanie jakimś rodzaje Carstwa, czy Gubernatorstwem - niech to będzie Wasza wewnętrzna sprawa.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Iwan nie sprawuje swojej władzy legalnie, a co najgorsze, jest nieaktywny.
Jak więc powinno się rozwiązać tę sprawę? Ani Iwan, ani Bołodin nie podpiszą umowy o gubernatorstwie, jak sądzę.
Większość obywateli podpisze, jak w Komitecie Założycielskim.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
I jeden i drugi ma Brodrię głęboko w d..ie, więc jakiekolwiek ustalenia powinny zapadać poza nimi.
Stworzymy Rząd Narodowy, który podpisze. Poczekajmy na wypowiedzi Tomasza i Mikołaja, no i ewentualnie innych osób, które sobie o Brodrii przypomną przez ten tydzień.
W takim razie ja przygotuję projekt umowy.
Zaiste znowu Swarzewski próbuje dorwać swe parszywe łapska do władzy! Jako władca Brodrii nie zgadzam się na te haniebne próby i wnioskuję do władz Bialenii, aby przestały słuchać się tego manipulatora. Ja jestem gotowy do podpisania umowy, która włączy Brodrię w skład Bialenii, ale tak jak wspomniał Tadeusz - pod warunkiem, że utrzyma się w tym kraju obecna forma ustroju i władzy, a aktem prawnym regulującym życie brodryjskiego regionu będzie zmodyfikowany Zwód Praw Kardynalnych.

W trakcie rozmowy z Tadeuszem zostałem poinformowany, że przedstawiony zostanie mi projekt nowej umowy pomiędzy Bialenią i Brodrią. W związku z tym czekałem spokojnie, aż Tadeusz takowy projekt przygotuje. Nagle jednak wchodzę na forum i widzę, że Prezydent RB zaczyna układać się z człowiekiem, który w Brodrii nie ma żadnej władzy. To chyba trochę nie w porządku w stosunku do brodryjskich władz, nieprawdaż?

Dodam jeszcze coś od siebie:

Cytat:Iwan nie sprawuje swojej władzy legalnie, a co najgorsze, jest nieaktywny.

Zauważ tylko, że to nie ja wybrałem siebie na osobę, która pociągnie dalej Brodrię. Sam nawet niedawno skandowałeś "Niech żyje Car!", a teraz postanawiasz zerwać z tym, co jakiś czas temu wspierałeś. To pokazuje tylko, jak wielkim hipokrytą jesteś.

Co zaś się tyczy mojej realiozy, to potrwa ona jeszcze do wtorku. Potem będę w o wiele większym stopniu dostępny i aktywny, a zatem na spokojnie będę w stanie podjąć rozmowy ze stroną bialeńską. Nie ma mowy o żadnym odchodzeniu z mikroświata, jak to już histerycznie przedstawił Bajtuś. Nic z tych rzeczy. Uzbrójmy się tylko w cierpliwość...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Chcesz być Carem bez obywateli, to sobie bądź. Ja rezygnuję, baw się dobrze.
To jest bezsensowny projekt Iwanie. Brodria powinna wejść na prawach Elektora w skład Rzeszy Bialeńskiej.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Dlaczego bezsensowny? Ja myślałem nad tym, żeby Brodria była oddzielną częścią RB z własnym ustrojem i klimatem. Nawet Tadeusz się na ten pomysł zgodził. Ja miałbym też pomysł na prowadzenie Brodrii, oczywiście na tyle, na ile czas by pozwolił.

Zresztą, cóż da włączenie Brodrii na prawach Elektora do Rzeszy Bialeńskiej? Moim zdaniem, to właśnie przyczyni się do ostatecznej śmierci tego kraju.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

(30.01.2017, 13:13:09)Iwan Pietrow napisał(a): Dlaczego bezsensowny? Ja myślałem nad tym, żeby Brodria była oddzielną częścią RB z własnym ustrojem i klimatem. Nawet Tadeusz się na ten pomysł zgodził. Ja miałbym też pomysł na prowadzenie Brodrii, oczywiście na tyle, na ile czas by pozwolił.
Zresztą, cóż da włączenie Brodrii na prawach Elektora do Rzeszy Bialeńskiej? Moim zdaniem, to właśnie przyczyni się do ostatecznej śmierci tego kraju.

Ale czy w zasadzie już tak nie jest? Zresztą ok, może być częścią RB, ale wtedy niesuwerenną.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

To oczywiste, że część RB nie może być w pełni suwerenna. Ja jedynie mam nadzieję, że dana mi zostanie wolna ręka w sprawach wewnętrznych.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Po co od razu anektować? Wystarczy reforma administracyjna i likwidacja nieaktywnej, zbędnie rozbudowanej biurokracji.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
W takim wypadku popieram.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości