Projekt Ustawy ws Przeprowadzenia II Wyborów Prezydenckich.
UCHWAŁA ZGROMADZENIA FEDERALNEGO WS. PRZEPROWADZENIA II WYBORÓW PREZYDENCKICH
z dnia 4 stycznia 2017 r.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Artykuł 1.

Chcąc zapewnić stabilny i trwały rozwój Naszej Ojczyzny - Brodrii, Zgromadzenie Federalne postanawia o przyjęciu uchwały ws. przeprowadzenia II wyborów prezydenckich.

Artykuł 2.

1. Ustala się następujący Terminarz :
Terminarz :
- 6 - 10 luty ( godz. 19.00 )  składanie kandydatur na Prezydenta.
- 10 listopada ( godz. 19.00 ) do 12 listopada ( godz. 19.00 ) - głosowanie . 

Artykuł 3.

Uchwała wchodzi w życie z chwilą ogłoszenia.

Proszę wszystkich o zabranie głosu i ewentualnie oddanie głosu do jutra do godz. 20.00
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Zgodnie z poleceniem Pana Przewodniczącego, jako Wiceprzewodniczący rozpoczynam obrady.
Jak powiedział Tomasz, debata potrwa do jutra do 20:00. Następnie przejdziemy do głosowania. Proszę o jak najszybsze tempo, bowiem zaproponowane terminy gonią.
Protestuję.... wraz z rezygnacją z obywatelstwa przestałeś być także wiceprzewodniczącym ... nie naciągajcie prawa do swojego widzimisie. Iwana oskarżacie o łamanie prawa a sami robicie dokładnie to samo. Wstyd.
Więc co proponujesz?
W zgromadzeniu obecnie są tylko 3 osoby: Iwan, Mikołaj i Tomasz, więc niech oni decydują.
Mam nadzieję, że dojdą do jakiegoś prawomocnego porozumienia...
I Andrzej. Andrzej nie uzyskał utraty obywatelstwa z racji iż nikt mu go nie odebrał. Skoro wycofał wniosek o zrzeczeniu sie obywatelstwa automatycznie pozostaje obywatelem i członkiem ZF a także wiceprzewodniczącym.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
A ja w tym układzie jestem przewodniczącym. Jeżeli dobrze pamiętam, to ja zostałem wybrany na to stanowisko. Nie rozumiem zatem, czemu Tomasz tak nagle wystrzelił z tymi poleceniami. Niemniej jednak obecnie nie ma Zgromadzenia Federalnego.

Zresztą, po cóż nam wybory prezydenckie, skoro mamy carat? Tomaszu, społeczeństwo przystało na moje zmiany i teraz powracanie do poprzednich ustrojów stworzy jeszcze większy chaos. Czy nie sądzisz, że to jest kompletnie niepotrzebne? Przeprowadźmy referendum o odłączeniu Brodrii od Bialenii i zakończmy już te ciągłe spory...
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Czyli nie będzie porozumienia? Sad
Tu nie chodzi o to, że porozumienia nie będzie. Ja chcę w końcu zakończenia sporu i spokoju, ale problem w tym, że rozgrzebując i tak już rozgrzebane nie osiągniemy wiele. Należy zaznaczyć, że publicznie informowałem o zamiarach wprowadzenia caratu i nikt się temu nie sprzeciwiał, ba, nawet były głosy pozytywne. Można zatem powiedzieć, że Brodryjczycy przystali na moje inicjatywy i opowiedzieli się za zmianą ustroju. Czemu zatem nagle mamy organizować jakieś referenda i elekcje na polecenie Tomasza - który nie raczył nawet wejść na forum i skomentować zmian? Od tak się wszystkim odwidziało? To już by było niepoważne...
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Informowałem o mojej dłuższej nie obecności, a po oim powrocie nagle ogłosiłeś sie Carem i zmieniłeś ustrój bez żadnego referendum itp. Przypominam Ci Iwanie że byłeś jednym z organizatorów referendum ustrojowego w grudniu i zwolennikiem republiki. Ja nie polecam organizowania żadnego referendum ponieważ uznaje konstytucje jako jedyne legalne prawo w Brodrii. Ty ogłosiłeś się Carem bez jakiegokolwiek oficjalnej zmiany ustroju a tym bardziej elekcji władcy. Zgromadzenie Federalne istnieje w dalszym ciągu i będzie pracować, a skoro jesteś Przewodniczącym więc poprowadź obrady.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Powtarzam - ogłaszałem swoje plany i nikt nie protestował... Z kimże miałbym przeprowadzać te referenda i elekcje? Z samym sobą? Tomaszu, zastanów się trochę...

Cytat:Informowałem o mojej dłuższej nie obecności, a po oim powrocie nagle ogłosiłeś sie Carem

Wręcz przeciwnie, ogłosiłem się carem wtedy, kiedy odwiedzałeś forum i zamieszczałeś posty. Wszystko więc było widoczne, a Ty się tym nie zainteresowałeś.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Jesteś Przewodniczącym ZF, poprowadzisz obrady czy Andrzej ma to zrobić ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Sytuacja jest prawnie tak bardzo wątpliwa, że lepiej byłoby, gdybyśmy wszyscy doszli do porozumienia bez niepotrzebnego gwiazdorzenia. Każdy ma częściowo racje, ale racje da się pogodzić, jeśli odłożymy na chwilę nasze ambicje polityczne.
Iwanie, czy jesteś w stanie uznać nasze racje i porozmawiać z nami?
Cytat:Iwanie, czy jesteś w stanie uznać nasze racje i porozmawiać z nami?

Nasze, to znaczy Tomasza i Twoje? I jakież to racje, bo już się trochę pogubiłem w tej plątaninie słów? Proszę tu wszystko wyłożyć.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Nie tylko my mamy poważne wątpliwości co do legalności Twoich rządów, Bajtuś również napisał do publicznie, a inni chyba się oficjalnie nie opowiedzieli.
Postaram się je wyłożyć, jeśli się mylę, to niech mnie Tomasz lub ktoś inny poprawi:
1) Powinniśmy postarać się o ciągłość prawną z II Federacją Brodryjską, ponieważ obecne Carstwo zostało wprowadzone nielegalnie.
2) Musimy dojść do porozumienia, żeby nie dzielić Brodrii i wspólnie postanowić o naszej przyszłości.
Iwanie uważasz się za członka ZF czy nie ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Cóż, rozpoczynam głosowanie, jako Wiceprzewodniczący Zgromadzenia Federalnego. Głosowanie potrwa dwie doby.
Głosuję ZA.
Za
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Działalność "zgromadzenia" jest nielegalna i szkodząca, ergo winna zostać zakończona.
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości