Discord
Kiedyś razem z @"Feliks Spirkin"em miałem pomysł, żeby stworzyć mikronacyjnego TS'a.
Niestety są to dosyć duże koszta, które i tak większość osób nie jest chętne współdzielić.

Za to jest Discord, który pozwala tworzyć bezpłatne, stałe kanały do komunikacji tekstowej i głosowej.
Jakbym założył pokój i wstawił linka pod informacji o IRCu, znalazłyby się chętne osoby do konwersacji?
Nawet można by tam głosowo przeprowadzać uroczystości państwowe. xD
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(10.02.2017, 00:44:26)Hewret Faradobus napisał(a): Jakbym założył pokój i wstawił linka pod informacji o IRCu, znalazłyby się chętne osoby do konwersacji?

Jak w pakiecie pomożesz mi ogarnąć mikrofon (który nie działa), to pewnie tak. Big Grin

(10.02.2017, 00:44:26)Hewret Faradobus napisał(a): Nawet można by tam głosowo przeprowadzać uroczystości państwowe.

<3
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
(10.02.2017, 00:47:47)Tadeusz Krasnodębski napisał(a): pomożesz mi ogarnąć mikrofon

Niezła wymówka.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Pomysł popieram sercem całym. ^^
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Czemu nie? Nawet sobie apkę na telefon ściągnąłem, więc jeśli będzie coś tam organizowane to na pewno się pojawię. Choć czasem boję się mojej paplaniny. [emoji14]
[Obrazek: 0aB6F8z5.png]
Archiwista naczelny, prowadzi Galerię von Thorn.
Odpowiedz
(10.02.2017, 00:49:37)Hewret Faradobus napisał(a): Niezła wymówka.

Wymówką byłoby: "szkoda, że nie mam mikrofonu". Tongue
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Popieram ten pomysł. Już nie raz przeprowadzaliśmy bialeńskie konwersacje na różnego rodzaju komunikatorach głosowych i zawsze były one bardzo ciekawe.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Będę mogła znowu zaśpiewać Smile.
Odpowiedz
Uruchomiłem Discorda dla Bialenii - komunikator, gdzie można odbywać rozmowy tekstowe, jak i również głosowe.

Można używać przez przeglądarkę, jak i można zainstalować program na komputerze:

https://discord.gg/ntyqvRu

Gdyby ktoś chciał dodać mnie do znajomych na Discordzie - Hewret#2127

Zaraz ustawię infobox.

Odpowiedz
Myślałem, że nigdy tej chwili już nie dożyję. Big Grin
[Obrazek: 2ecd9ip.jpg]
/-/ Markus Felix Spirkin von Wettin
Odpowiedz
Zapraszam! Big Grin

Odpowiedz
Polecam, dobrze poznać śmieszne głosy.
Obywatelka Najjaśniejszej Republiki Garapeńskiej i Królestwa Dreamlandu 
Poetka w "Ciemnica"
Była Premier Republiki Bialeńskiej 

Odpowiedz
Czekam na debatę prezydencką na Discordzie. Big Grin

Odpowiedz
W sumie, to można by się zmówić w jednym czasie i spotkać się na kanale głosowym.

Kto chętny i odważny? Tongue

Odpowiedz
Zachęcam tych, którzy nie dołączyli.

Odpowiedz
Może by tak założyć bialeński serwer na discordzie?
Odpowiedz
Zdecydowanie popieram.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
(18.11.2017, 11:53:48)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Zdecydowanie popieram.

Najpierw trzeba to dobrze przemyśleć. Moim zdaniem należałoby utworzyć projekt ustawy, żeby wiadomo było kto będzie owym discordem zarządzał i jak owo zarządzanie by wyglądało.
Odpowiedz
(18.11.2017, 12:08:55)Kamil Maciejewski napisał(a):
(18.11.2017, 11:53:48)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): Zdecydowanie popieram.
Najpierw trzeba to dobrze przemyśleć. Moim zdaniem należałoby utworzyć projekt ustawy, żeby wiadomo było kto będzie owym discordem zarządzał i jak owo zarządzanie by wyglądało.

Skoro tak, to przykładowo Facebook i inne media społecznościowe również powinny być zawarte w takiej ustawie.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
I tak nikt na nim nie będzie siedział, bo jest Discord Pollinowy, gdzie Bialenia ma swój prywatny kanał tylko dla mieszkańców.

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości