Ankieta: Na które z piosenek oddajesz głos?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bajm - Biała Armia
10.00%
2 10.00%
Przemysław Gintrowski - Wyspiański
10.00%
2 10.00%
Generał Wojciech Jaruzelski - hołd młodych
20.00%
4 20.00%
Nada - Senza Un Perche
10.00%
2 10.00%
Adele - Water Under The Bridge
5.00%
1 5.00%
We Are Number One - 60s / 70s Orchestra Style Cover (Lazy Town Remix) [LarryInc64]
10.00%
2 10.00%
Zenek feat. Jan Paweł II - Przez twe oczy zielone jak szpinak
10.00%
2 10.00%
Mike Perry - Inside the Lines ft. Casso
0%
0 0%
Patriotic Pro-Gaddafi Libyan Song
20.00%
4 20.00%
Zdrowa Woda - Piwo
5.00%
1 5.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

23 Bialeńska Lista Przebojów - głosowanie
Zapraszam do kolejnego głosowania, które tradycyjnie potrwa dwa dni. Każdy ma do dyspozycji 5 głosów.
Odpowiedz
Ale wyrównane wyniki. Jak sądzicie, przepuścić tylko dwie piosenki z 4 głosami, czy jeszcze 5 następnych z 2 głosami? A może dogrywka?
Odpowiedz
Dogrywka. I głosować mi [...] ładnie na "We Are Number One" i "Senza Un Perche", bo przyjdą po was w nocy hasselandzkie tajne służby.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Maciuś, synu, nudzi mi się - chcesz jakiś proces? Wybierz sobie: cywilny czy karny.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
(19.02.2017, 23:55:47)Karol Medycejski napisał(a): Wybierz sobie: cywilny czy karny.

Egzekucję komorniczą!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Egzekucja też może być, ale nieco innego rodzaju. Tak czy srak, do jakiejkolwiek egzekucji potrzeba prawomocnego orzeczenia.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
(19.02.2017, 23:55:47)Karol Medycejski napisał(a): Maciuś, synu, nudzi mi się - chcesz jakiś proces? Wybierz sobie: cywilny czy karny.
Nie przypominam sobie, żebyś mnie pysiu adoptował, a jedyny proces, jaki możemy mieć, to o tego Radlera, którego mi wisisz za podmienianie herbu w lennie trzy razy w ciągu kilkunastu godzin.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Żądać radlera, jeszcze przed sądem, to jak zdjąć gacie i pokazać, że zamiast dyndać to czegoś tam brakuje.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Jeżeli Twoją pierwszą myślą w tym temacie było dyndanie, to polecam forum medyczne, nie mikronacyjne.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Synku, słabo łapiesz aluzje. :*
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Ze wzajemnością, tatku. Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości