Nieaktywny Selekcjoner Reprezentacji Bialenii
Witam Serdecznie .
Przybywam do wa jako członek Rady Rewizyjnej MUP.
Od dłuższego czasu zaobserwowaliśmy bardzo niski poziom gry waszej reprezentacji w x11. Głównym powodem jest nieaktywny selekcjoner kadry Bialenii. Obecny selekcjoner ost raz odwiedził kadrę 19 lutego  2017 roku a więc dawno .  Jeżeli macie możliwość proszę o zmianę selekcjonera lub wezwanie obecnego do zwiększenia aktywności w x11. 

Pozdrawiam.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Kto jest selekcjonerem?
Odpowiedz
Iwan Pietrov.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
To wiele wyjaśnia. Będziemy musieli znaleźć nowego selekcjonera.
Odpowiedz
Przypomnę tylko że zgodnie z Art. 4 Statutu Rady Menedżerów BZS Selekcjonera Reprezentacji wybiera ów Rada z pośród siebie na trzy miesięczna kadencję .

Cytat:Art. 4
Rada Menedżerów wybiera z pośród członków Rady :
a) Przewodniczącego Rady Menedżerów w dziedzinie Ligi Bialeńskiej,
b) Selekcjonera Reprezentacji Narodowej Bialenii,
c) Delegata Głównego oraz Pomocniczego Bialenii przy Mikroświatowej Unii Piłkarskiej.
d) Prezesa BZS.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Krótka piłka (hehe), kochani rodacy - kto z aktywnych trenerów jest zainteresowany, o ile w ogóle ktoś taki jest?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Las rąk .
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
No jak nikt się nie zgłosi, to ja mogę, ale jestem beznadziejnym menedżerem.
Odpowiedz
(12.03.2017, 21:47:35)AndrzejSwarzewski napisał(a): No jak nikt się nie zgłosi, to ja mogę, ale jestem beznadziejnym menedżerem.

Będziesz najlepszym. <3
Odpowiedz
Obawiam się, że jedynymi zwycięstwami, które będą odnosił będą moralne zwycięstwa. Big Grin Może jednak ktoś lepszy się zgłosi? ^^
Odpowiedz
Po maju mogę ja Cię zastąpić.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
A teraz nie znalazłbyś troszku czasu? Przecież to nie wymaga żadnej dużej aktywności. Wink
Odpowiedz
Nie sądzę. Nie znajduję go zbyt nawet na własną drużynę.
Odpowiedz
Szanowni jak idzie powołanie nowego selekcjonera ?
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Wobec braku innych chętnych, ja zajmę to stanowisko.
Odpowiedz
I jak tam Liga Bialeńska? Dycha, czy totalnie zaniedbana?
I jak reprezentacja Bialenii? Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Szanowni Towarzysze Członkowie Bialeńskiego Związku Sportowego,

Jestem aktualnym Prezydentem Mikroświatowej Unii Piłkarskiej i chciałbym zaapelować o szybsze wybranie aktywnego selekcjonera. Na początku maja startuje V-Mundial, a obecniew systemie xperteleven reprezentacja Bialenii nie posiada żadnego menadżera. Oznacza to, że po losowaniu grup aktualna reprezentacja Bialeni po prostu zniknie z systemu (i niestety MUP nie będzie mogło nic z tym zrobić.

Pozdrawiam,
Michał Michaelus
Prezydent Mikroświatowej Unii Piłkarskiej
Odpowiedz
Boję się awatara przedmówcy.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Wybór jest dokonany, kwestią pozostaje jedynie przejęcie stanowiska...

Jeżeli coś nie wypali, to mogę to wziąć przed maturami, ale uprzedzam, że czasu na granie nie znajdę.
Odpowiedz
Bardzo proszę nowego selekcjonera o niezwłoczne przejęcie reprezentacji w Lidze MUP http://www.xperteleven.com/?lid=112748 korzystając z konta, na którym prowadzona jest także drużyna klubowa.

Za około tydzień nastąpi losowanie V-Mundialu i system niestety automatycznie eliminuje drużyny bez menadżerów (sytuacja nieodwracalna).

(19.04.2017, 20:00:19)Ametyst Faradobus napisał(a): Boję się awatara przedmówcy.

System losowo przydzielił akurat taki. Nie wybierałem żadnego.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości