Logo 2.0
#1
[Obrazek: 16ivbxy.png]
Symbol ma reprezentować wszystko co jest ważne dla Zielonego Kościoła:
- Księżyc i zielony kolor symbolizuje Islam (oczywiście Szyicki),
- Czerwona gwiazda z sierpem i młotem to nieśmiertelne idee Socjalizmu,
- Kucyki to nihilizm który jest częścią buddyzmu występującego w Zielonym Kościele oraz skrajny indywidualizm, jest to też nawiązania do Chrześcijaństwa, mianowicie do Świętej Trójcy (3 kucyki).
- Masoneria na łańcuchu symbolizuje przywiązanie do tajnych stowarzyszeń oraz doskonalenie się, natomiast łańcuch to symbol przywiązania gdyż Masoneria nachodząc na Socjalizm tworzy z Zielonego Kościoła organizację polityczną jak i religijną.
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
#2
A co symbolizują pochyłości na powierzchni półksiężyca?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#3
Próby konwersacji do SVG ale tak kanonicznie problemów powierzchniowych spójrz, że tych pochyleń i nierówności Kucyki są szczęśliwe w środku. Oznacza to, że pomimo problemów i nieładu występującego na zewnątrz, w środku jest wszystko dobrze, jest to takie nawiązanie do Yin i Yang, wzajemnego uzupełniania się.
Ajatollah Zielonego Kościoła.
Z przekonania socjalista.
Sympatyk masonerii.
Dawniej Radogost Radziwil
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości