Orędzie do Bratniego Narodu Brodryjskiego
Wasza Ekscelencjo Władimirze Grutinie, Prezydencie Federacji Brodryjskiej!
Bratni Narodzie Brodryjski!

Republika Bialeńska wciąż jest pełna wiary w odbudowę Przyjaźni Brodryjsko-Bialeńskiej. Nikt nie może przyjąć do wiadomości wstrzymania traktatu i wydalenia obywateli Republiki Bialeńskiej z terytorium brodryjskiego.

Pałac Prezydencki gwarantuje, że Bialenia nie będzie odpowiadała agresją na agresję i wciąż jest w stanie zasiąść z Brodrią do rozmowy nad odbudową zepsutych stosunków. Pomimo oburzenia na skandaliczne słowa JE Prezydenta Grutina o naszym kraju i naszym sojuszniku- NUPIA, społeczeństwo bialeńskie i rząd bialeński wciąż są pełne nadziei na porozumienie.

Prezydent Republiki Bialeńskiej opublikował rozmowę tylko dlatego, że nikt inny nie miał na to odwagi i obawiał się sankcji. Nie była to prowokacja Pałacu Prezydenckiego, ani Rady Ministrów.

Naród Bialeński wciąż uważa Bratni Naród Brodryjski za przyjaciela i liczy na wzajemność.

Z wyrazami szacunku,
Prezydent RB Andrzej Swarzewski.
N.N
Odpowiedz
Jednak naród Brodryjski stwierdził, że wystawiający sojusznika sojusznik to już nie sojusznik. To prowokant i zdrajca!

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Cytat:Jednak naród Brodryjski stwierdził, że wystawiający sojusznika sojusznik to już nie sojusznik. To prowokant i zdrajca!

Nie naród, lecz ekscelencja Władimir Grutin tak twierdzi.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Cytat:Jednak naród Brodryjski stwierdził, że wystawiający sojusznika sojusznik to już nie sojusznik. To prowokant i zdrajca!
To Pan zdradził i doskonale Pan o tym wie. To Pan chciał nas zostawić dla Sarmacji.
Brodria rozpadnie się szybciej niż Pan myśli. To już kwestia nie miesięcy, a tygodni. Skończy się zaspokajanie pańskiego ego pierdyliardem imion i tytułów.

Jeśli chcecie przetrwać, to zacznijcie prowadzić racjonalną politykę zagraniczną, a nie wymachiwanie szabelką i skarżenie się Sarmacji. Smile SmileSmile
N.N
Odpowiedz
Cytat:To Pan zdradził i doskonale Pan o tym wie. To Pan chciał nas zostawić dla Sarmacji.

Mówiłem, że robię sobie jaja z tego. A ja widzę już nad wami czarne chmury, żegnam!

(-) Ӣваң Фӗдоров
Вєлӣќӣҋ Ќңяҙь Мросќовсќӣҋ

Odpowiedz
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"]
To Pan zdradził i doskonale Pan o tym wie. To Pan chciał nas zostawić dla Sarmacji.

Mówiłem, że robię sobie jaja z tego. A ja widzę już nad wami czarne chmury, żegnam![/quote]

Jaja sobie pan robi ze zdrady sojusznika (nas)?
/-/ Konstanty Jerzy wielki kniaź Michalski
Immanuel Kartografii Tamostosowanej
Rednacz Gazety Bialeńskiej
Odpowiedz
Cytat:[quote author="AndrzejSwarzewski"]

Mówiłem, że robię sobie jaja z tego. A ja widzę już nad wami czarne chmury, żegnam![/quote]
Czyli brak profesjonalizmu. No, fajnie. I proszę wytrzeć okulary.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Cytat:A ja widzę już nad wami czarne chmury, żegnam!
Nad nami czarne chmury? Smile SmileSmile
Nawet nie pomyśleliśmy o wydalaniu Pana, jakichś sankcjach, wypowiadaniu traktatu, zrywania ustawy o świętach i plakatach propagandowych. ;-)
N.N
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości