Interpelacja do Prezydent
#21
(07.04.2017, 20:33:44)AndrzejSwarzewski napisał(a): A nie możemy po prostu poczekać do wyborów?

Przypominam, że w konstytucji jest pewien przepis:

Cytat:Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

No, ale to już nie mój problem, w jaki sposób Bialeńczycy to rozwiążą. Czy będą tak jak obecnie udawać, że nic się nie stało, czy poprawią stan rzeczy ze stanem zgodnym z przepisami prawa.
A przypominam, że przepisy te uchwalili Bialeńczycy.

Cóż, za granicą za wszystkich oczami świecić nie będę. Zrzekłem się obywatelstwa, oficjalnie wyemigrowałem, jednakże szkoda mi tego wszystkiego. Godziny spędzone nad projektami ustaw, nie tylko przeze mnie, żeby po to, by para osób miała to wszystko w głęboki poważaniu.
A już nie wspomnę o cios w wizerunek Republiki Bialeńskiej po powołaniu Aleksandry na stanowisko wiceprezydenta, a potem oddania jej steru. Oczywiście, czyjaś praca na rzecz bialeńskiej dyplomacji również legła w gruzach.

Ale jak już powtarzałem kilka razy, mnie tu już nie ma. To Wasza sprawa, co z tym zrobicie. Jak z tego wybrniecie, albo czy w ogóle kiwniecie palcem, aby Bialenia rzeczywiście była państwem prawa.

Osobiście do Oli nic nie mam, bardzo ją lubię i szanuję, nie zgadzam się za to z jej sposobem rządzenia i zawsze będę to krytykować.

W sumie, po co marnować tutaj swój czas, skoro nikt go nie będzie szanował? Róbcie jak uważacie, ale ja się wyłączam.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
#22
(08.04.2017, 20:33:00)Hewret Faradobus napisał(a): A już nie wspomnę o cios w wizerunek Republiki Bialeńskiej po powołaniu Aleksandry na stanowisko wiceprezydenta, a potem oddania jej steru. Oczywiście, czyjaś praca na rzecz bialeńskiej dyplomacji również legła w gruzach.
Mhm, tak, Ty powołałeś dużo lepszego wiceprezydenta.
Odpowiedz
#23
Andrzej, na razie to nawet nie ma pewności, czy powołałeś ją zgodnie z prawem...
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#24
"Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie."
Odpowiedz
#25
No w tym przypadku na siłę szukać nie trzeba...
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#26
Ja powiem krótko, ale może da wam to do myślenia: jeżeli większość ludzi na tym forum to sku###syny, to naprawdę zastanawiam się czy nie pierd###lnąć tym wszystkim i skończyć tę zabawę.
Traktujecie mnie jak idiotkę i tanią dziwkę, na co mojej zgody być nie może.

Co niby do cholery jasnej, takiego złego wam zrobiłam, że tak mnie gnębicie? Usunąłam tylko jedną osobę z funkcji i się zaczęła jazda po mnie ze wszystkich stron... Jeżeli tworzycie mikronację to zdawajcie sobie sprawę, że różne osoby, o różnych poglądach mogą do was dołączyć i mają prawo do własnej kreacji tego państwa.
Chyba, że Bialenia jest tylko kółkiem leczenia swoich kompleksów poprzez kółko wzajemnej adoracji, to wtedy poinformujcie o tym każdego, kto tutaj przybywa.
Inna sprawa, to czy tutaj kiedykolwiek coś się zmienia? Otóż nie. Kto wam nie pasuje, to wypierdalacie, a jak wam jest potrzebny to stękacie żeby wrócił. Tak jak wielokrotnie w moim przypadku. Czasem mam wrażenie, że jestem tutaj sprowadzana tylko po to, by dać się sprowokować, wywołać damę, a wtedy nagle zlatują się wielcy nieobecni i dokonują po raz kolejny żałosnego spektaklu pod tytułem "Obalenie Dostojewskiej". Potem chwila bumu aktywnościowego, znowu znaczący spadek albo odpływ obywateli, no to trzeba wezwać idiotkę. I karuzela rozpędza się na nowo.

Otóż, tym razem tak ze mną nie zrobicie. I wszystkim psom które tak głośno warczą i pokazują jacy to nie są zajebiści, powiem krótko: Zanik jest bardziej honorowy od was, ba... nawet Piotr Paweł i spółka.
I radzę już skończyć, bo pospada wiele koron z gnuśnych łepetyn.
Odpowiedz
#27
Super.

Ale ja wciąż nie uzyskałem odpowiedzi. I znów przypominam 39 KK. Już ostatni raz...
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
#28
Cytat:Kto wam nie pasuje, to wypierdalacie, a jak wam jest potrzebny to stękacie żeby wrócił.
To jest właśnie powód, dla którego Cię "gnębimy". Takie właśnie traktowanie z Twojej strony.
A przynajmniej ja to tak odczuwam. Przymilasz tylko i wyłącznie wtedy, kiedy moje poparcie jest Ci do czegoś potrzebne. Przez wszystkie inne momenty jestem traktowany jak [wstawić dowolny wulgaryzm]. I to mi się nie podoba. Wyciągać konsekwencje wobec kogoś można - ale chociaż bez hipokryzji.

Tyle z inby. Dobranoc.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#29
Bądźmy łagodni.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości