Ankieta: Gdyby kandydaci spełnili wymogi określone w ustawach, na którego z nich oddałbyś głos w wyborach prezydenckich?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Aleksandra Izabella Swarzewska-Dostojewska
12.50%
2 12.50%
Ametyst Faradobus
68.75%
11 68.75%
ktoś inny
12.50%
2 12.50%
nie wiem / trudno powiedzieć / nie mam zamiaru głosować
6.25%
1 6.25%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

SONDAŻ PREZYDENCKI KWIECIEŃ 2017
Szanowni Państwo!

Zachęcam do udziału w sondażu dotyczącym wyborów prezydenckich, których ostateczny rezultat już wkrótce zadecyduje o tym, kto będzie piastował najważniejszy urząd w państwie przez następne kilkanaście tygodni. 

Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie. 
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
Nieważne, każda aktywność redakcji cieszy.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
No to chyba Ametyst miałby wygrane wybory. I moim zdaniem słusznie. Nie popieram przesadnej krytyki Saszy, bo jest zwyczajnie niesprawiedliwa. Jednakże sądzę, że na chwilę obecną Ametyst będzie lepszym prezydentem.
Odpowiedz
Oczywiście, że ja.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Mnie wybierze cały Naród.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Ametyst to żałosna kreatura, która pod siebie pisze prawo.... jeśli Ametyst wygra to będę zmuszona coś zrobić, co niestety może zaszkodzić.
Odpowiedz
Uwierz mi, że zaszkodzić to w tej chwili możesz głównie sobie. Ewentualnie może Brodrii.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(10.04.2017, 14:18:40)Maciej Kamiński napisał(a): Uwierz mi, że zaszkodzić to w tej chwili możesz głównie sobie. Ewentualnie może Brodrii.

Nie będzie mnie pouczał taki parjas jak ty.
Odpowiedz
Apeluję o spokój. Sad
Odpowiedz
"Parias" piszemy przez "i".
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy osoby, które zaznaczyły: "ktoś inny", zechciałaby się z nami podzielić nazwiskiem preferowanego kandydata.
Odpowiedz
Zachęcam osoby, które wybrały opcje inne niż z nazwiskami dwojga głównych kandydatów do podzielenia się z resztą swoimi poglądami i powodami zaznaczenia poszczególnych opcji.
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz
(16.04.2017, 19:41:37)Maciej Kamiński napisał(a): Ciekaw jestem, czy osoby, które zaznaczyły: "ktoś inny", zechciałaby się z nami podzielić nazwiskiem preferowanego kandydata.

Ewentualnie mogą nie chcieć głosować na żadnego z powyższych, ale nie mieć swojego kandydata. Choć też jestem ciekaw.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
[Obrazek: GTY_kim_jong_un_10_as_160906_11x8_1600.jpg]

Jedyny słuszny kandydat!
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
(09.04.2017, 18:58:06)Frederick Hufflepuff napisał(a): Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie.

A w dalszym czasie?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ależ się sprawdził ten sondaż. Któż by się spodziewał?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
A niektórzy mówili, że "wBialenii" nie jest rzetelnym źródłem informacji!
Odpowiedz
Jedyny prawdziwy sondaż.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(22.04.2017, 21:30:24)AndrzejSwarzewski napisał(a): A niektórzy mówili, że "wBialenii" nie jest rzetelnym źródłem informacji!
Oczywiście, że nie jest, i dlatego jest atrakcyjną pozycją na rynku.

(22.04.2017, 21:27:11)Hewret Faradobus napisał(a):
(09.04.2017, 18:58:06)Frederick Hufflepuff napisał(a): Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie.

A w dalszym czasie?
A nie byłeś przypadkiem przyjęty do redakcji?
Odpowiedz
Funkcjonowanie gazety zależy niestety od ilości mojego wolnego czasu i chęci. Ostatnio trudno jest mi być na tyle aktywnym, aby przyglądać się wszystkim ważnym i mniej ważnym wydarzeniom w kraju oraz w całym mikroświecie i by następnie redagować na te tematy artykuły. Mam ogromną nadzieję, że "wBialenii" powróci jeszcze na rynek medialny ze zdwojoną siłą w przyszłości (nie wykluczam powierzenia innej, odpowiedzialnej osobie stanowiska redaktora naczelnego).
Więcej tutaj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości