Orędzie Prezydenta.
#1
Rodacy!

Zwracam się do Was jako ostatni legalny i prawdziwy  Prezydent Republiki Bialeńskiej.
Poranek dzisiejszy przyniósł, po jakże kwitnącym okresie prosperity za mojego panowania, smutną i kolejną klęskę w dziejach naszego Narodu.

Na usta same cisną się słowa, że z chama zrobiono pana, których jednak nie wypowiem, by zachować minimalne pozory kultury.
Maciej Kamiński - najbardziej brutalna, wulgarna i ordynarna osoba, jaką znam w mikroświecie, poprzez jawne przekupstwo w Sądzie, objęła , według mojej wiedzy, bezprawnie urząd prezydencki.
Tym samym, stając się pseudo dyktatorem.

Zatrważające są także wieści, że dyktatura pariasów, będzie trwać w nieskończoność, gdyż Kamiński zamierza blokować wybór nowego Prezydenta.

Dlatego, WZYWAM! Wzywam do walki o niepodległość i trwałe usunięcie tej osoby, która zatruwa nam nasze powietrze i atmosferę. Niech emigruje, daj Boże , nawet do Hasselandu, ale niech nas zostawi w spokoju.


POWSTAŃ BIALENIO!
Odpowiedz
#2
(10.04.2017, 22:00:33)Aleksandra Dostojewska napisał(a): Maciej Kamiński - najbardziej brutalna, wulgarna i ordynarna osoba, jaką znam w mikroświecie, poprzez jawne przekupstwo w Sądzie, objęła , według mojej wiedzy, bezprawnie urząd prezydencki.
Tym samym, stając się pseudo dyktatorem.

@"Alberto Carlos de Médici y Zep" ile od niego wziąłeś?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
#3
30 srebrników. Tyle samo, co Iskariota. Czuję do siebie obrzydzenie.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości