Co z tą Brodrią?
#21
A niby jaki był tego powód, jeżeli nie zbyt dobre radzenie sobie przez poprzedników? Dobrze zarządzane imperium zawsze boleśnie padało (bo państwo to taki pasożyt, którego potrzeby rosną zawsze szybciej, niż da się je zaspokajać - a jak ktoś dodatkowo przeszczepia mu więcej części ciała, to dopiero tragedia się robi. I cukrzyca). Zadajmy sobie pytanie - co Macedonia długofalowo zyskała na Aleksandrze Wielkim? Albo Francja na Ludwiku XIV/Napoleonie? Albo Polska na Chrobrym?

I może chodźmy z tą dyskusją do Psychiatryka...
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
#22
Ech, a moje zaproszenie dalej czeka na odpowiedź.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
#23
Kochani! Dlaczego nikt z Was, mężczyzn, nie stanie w obronie kobiety, w sytuacji gdy gbur i prostak pańszczyźniany, parias ludzkości po raz kolejny nazywa mnie "ANTYLUDZKIM rakiem"?
Odpowiedz
#24
Jak mogę Ci pomóc najjaśniejsza przyjaciółko? Zbyt długo byłem chory dlatego nie jestem świadom tego co się tutaj wyprawia!
Odpowiedz
#25
Mój Drogi Przyjacielu,

W wyniku porozumienia Brodria została podzielona na cześć północną, którą rządzi Iwan oraz na południe pod moim panowaniem.
W ostatnich dniach jednakże widać, że Brodria północna, która jest protektoratem Hasselandu upada,wraz z całym Królestwem. Dlatego teraz, najlepiej będzie skupić się na przygotowaniu dobrego podłoża pod zjednoczenie kraju.
Odpowiedz
#26
Oficjalnie oznajmiam, iż jestem w stanie Ci pomóc w celu zjednoczenia Brodrii.
Odpowiedz
#27
Niech Pan Ci błogosławi!

Od jutra - pracujemy!
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości