Reformy
Poddani! 

Wszyscy widzimy, że Brodria Aleksandryjska potrzebuje istotnych reform, ażeby wzbić się znowu na wyżyny Aleksandryjskiej chwały.

Uważam, że pierwszą istotną reformą będzie wiekuiste potępienie zarządcy Brodrii Północnej, pana Iwana Pietrowa, który w dniu dzisiejszym obraził mnie wyrażeniem: "ALEKSANDRA TO ANTYLUDZKI RAK". 

Moi Drodzy, każdy kto miał do czynienia z tą chorobą, wie, jak bolesne i okrutne są żarty w tej tematyce... 
Nie życzę Pietrowi raka, ale proszę by wybrał się do najbliższego oddziału onkologicznego i się zastanowił,  czy warto tak obrażać.
Odpowiedz
Niech pochłoną cię ognie piekielne.
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Czy czegoś konkretnego można oczekiwać?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
A po co? Nie się lejo. Big Grin
Odpowiedz
Wkrótce reformy nabiorą rozpędu.
Odpowiedz
Jeśli nie utraciłem więzów rodzinnych z rodziną Carską oraz obywatelstwa chętnie pomogę mej przyjaciółce Carycy. Smile
Odpowiedz
(15.05.2017, 23:15:22)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Jeśli nie utraciłem więzów rodzinnych z rodziną Carską oraz obywatelstwa chętnie pomogę mej przyjaciółce Carycy. Smile

Niech Bóg nam błogosławi w pracy!
Był pewien zastój, ale do dzieła! Potęga Dostojewskich zostanie odbudowana,a jej największym znakiem będzie silna Brodria.
Odpowiedz
Bez przesady Aleksandro, z tego co pamiętam nie jestem z Tobą spokrewniony, ponieważ pochodzę z innej odnogi. Ale masz rację. Niech Bóg nam Błogosławi.
Odpowiedz
Sasza to Twoja wujenka. Powinowactwo czy pokrewieństwo, wszystko jedno.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Trochę bez sensu bo ja z Mikołajem połączyliśmy nasze więzy rodzinne ale poza tym pochodzenia mamy dwóch innych dynastii.
Odpowiedz
Wyłuskałem tyle sensu, ile się dało.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Racja i prawda. Smile
Odpowiedz
REFORMY PIOTROWSKIE

Skoro walczymy o jedność Brodrii mam także coś do powiedzenia. Reformy Piotrowskie będą obejmowały podział administracyjny Brodrii, armię oraz formy rządów. Dziedziczeniem i regencją oraz pozostałymi formami władzy w Brodrii będzie zajmowała się Caryca Katarzyna wraz z jej reformami. 
Odpowiedz
(16.05.2017, 13:45:47)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a):
REFORMY PIOTROWSKIE
Skoro walczymy o jedność Brodrii mam także coś do powiedzenia. Reformy Piotrowskie będą obejmowały podział administracyjny Brodrii, armię oraz formy rządów. Dziedziczeniem i regencją oraz pozostałymi formami władzy w Brodrii będzie zajmowała się Caryca Katarzyna wraz z jej reformami.

Jaka Katarzyna? Big Grin
Odpowiedz
Kazimieniewiczowa.
Odpowiedz
Zerbstówna czy Skawrońska?
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Cóż, drogi są różne.

Ale skoro Aleksandra postawiła na matriarchat, natomiast Iwan na bialeńską odmianę "dżucze", to nie widzę problemu, aby fajnie to rozwiązać fabularnie na wspólnym forum.
O ile będzie takie zainteresowanie i przyzwolenie.
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
(16.05.2017, 21:15:08)Hewret Faradobus napisał(a): Ale skoro Aleksandra postawiła na matriarchat, natomiast Iwan na bialeńską odmianę "dżucze", to nie widzę problemu, aby fajnie to rozwiązać fabularnie na wspólnym forum.

Wspólne forum dwóch Brodrii, o jak szanuję ten pomysł! To byłoby ciekawe i mogłoby pozwolić na polepszenie stosunków. Mieszkałbym.

Jeszcze taka sugestia: proponuję, żeby Aleksandra część uprawnień oddała szefowi rządu - niech będzie nawet zależny od niej. W razie przeciągającej się nieobecności Carycy, władza będzie mogła być spokojnie sprawowana, a abdykacja nie będzie konieczna i nikt nie będzie do niej zachęcał (to skończyłoby się zjednoczeniem pod berłem Iwana).
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Kochani, nie widzę perspektywy na powrót Iwana,na forum Bialenii. Chyba, że uzna swoją porażkę i abdykuje na moją rzecz. Jak widać, nie poradził sobie ze "swoją" Brodrią...
Odpowiedz
(16.05.2017, 21:27:36)Aleksandra Dostojewska napisał(a): Kochani, nie widzę perspektywy na powrót Iwana,na forum Bialenii. Chyba, że uzna swoją porażkę i abdykuje na moją rzecz. Jak widać, nie poradził sobie ze "swoją" Brodrią...
Od rozpatrywania tych perspektyw to są właściciel serwera z darczyńcami plus Prezydent RB jako opiekun idei Brodrii.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości