Festyn z okazji Święta Pracy
Na Plac Zielony, salon Bialenii, niespodziewanie wjechały z rana setki wozów dostawczych i innych pojazdów transportowych. Robotnicy rozstawili liczne budy z tanim żarciem, wszelkiego rodzaju tandetą, odzieżą patriotyczną. Wszędzie zawisły flagi i wizerunku narodowych bohaterów. Z okazji Święta Pracy miał się tu odbyć spontaniczny festyn rządowy.

[Obrazek: sennik_festyn_znaczenie_snu_festyn.jpg]

Jako Prezydent nie zapomniałem o obchodach pierwszomajowych. Zapraszam wszystkich wieczorem na Plac Zielony, na obchody Święta Pracy w nowej formule - tym razem na forum. Planowane są oficjalne wystąpienia i okolicznościowe wyróżnienia, a także uczta do białego rana.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Pięknie. <3
Brakuje tylko dekoracji ze sznurka od snopowiązałki i paru portretów Patrona.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Przecież jeszcze je rozwieszamy.
Odpowiedz
Impreza trwała już na dobre, kiedy nadszedł czas na część oficjalną. Wieczorową porą na scenę przybył prezydent Ametyst Faradobus. Tłum wiwatował na część fundatora tych wszystkich wspaniałości.

[Obrazek: hqdefault.jpg]
Ametyst posdhawia ciule z okna Pałacu Prezydenckiego

Drodzy Obywatele,

tak więc jak już nadmieniłem witam Was Drodzy Obywatele. My, kierownictwo, witamy Was radośnie w dniu Święta Pracy, którego obchody mają w naszym kraju wielosetletnią tradycję. W tym roku z powodu mojego nagłego urlopu zmieniliśmy nieco formułę odchodząc od międzynarodowej fety dla elyt na rzecz forumowego festynu masowego. To wszystko pokazuje, że my tak samo jak Wy jesteśmy ulepieni z tej samej glyny i nie mamy innego celu, jak ten, który żeśmy zdeklarowaly i to będzie podstawowy program naszego działania. Jako lider Bialenii zapowiadam szybką intensyfikację wysiłków w stronę realizacji mojego programu opisanego w czasie inauguracyi. Jeśli nam pomożecie to myślę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć. To jak, pomożecie? No! To w zamian pozwólcie, że porozdaję trochę nagród.

Wypada, abym przy pierwszej okazji wyróżnił swoich poprzedników. Zwycięzcą poprzednich wyborów prezydenckich był ojciec Tadeusz Krasnodębski, który pełnił służbę w Pałacu Prezydencki w sposób godny. Za te i inne zasługi chciałbym odznaczyć go Krzyżem Wielkim Orderu Budowniczych Bialenii.

Spore zasługi w dziele zażegnania niedawnego kryzysu ma kulega Maciej Kamiński. Jako, że nie ma on chwilowo czego zawiesić na szyi przyznaję mu Krzyż Komandorski Orderu Budowniczych Bialenii. Ten sam order w tejże klasie przyznaję Albertowi de Medici y Zep za wzorową służbę na polu sądownictwa.

Za ogólną aktywność w ostatnim czasie Srebrny Medal Świętego Izydora otrzymują kuledzy Andrzej Swarzewski oraz Karol de Medici, a także Frederick Hufflepuff.

Co się zaś tyczy nadań lennych to rzecz ma się następująco:

15 folwarków - Tadeusz Krasnodębski
12 folwarków - Maciej Kamiński
10 folwarków - Hewret Faradobus (awans na granda/tytularnego przywódcę!)

7 folwarków - Frederick Huffelpuff
7 folwarków - Andrzej Swarzewski
7 folwarków - Albert de Medici
6 folwarków - Karol de Medici
6 folwarków - Aleksandra Dostojewska-Swarzewska
5 folwarków - Karol Wawrzyniec de Medici
3 folwarki - Eddard Noqtern
2 folwarki - Piotr Paweł de Zaym
2 folwarki - Ludwik Tomović
2 folwarki - Marek Bajtuś (awans na lorda/sekretarza generalnego)
2 folwarki - Iwan Pietrow

Sobie nic nie przyznałem! Pozwolicie, że postanowienia zostaną wydane w dniu jutrzejszym z datą dzisiejszą, gdyż dzisiaj jestem zbyt zajęty uczestnictwem w tym panelu degustacyjnym. Chyba wszyscy aktywni są zadowoleni. Niech się święci Pierwszy Maja! Zenga zegna!

Odpowiedz
[Obrazek: 1312359584.4275.jpg]

Panie Camembercie,
Drogie Kukleżanki i KULedzy,
Szanowni Festyniarze,

otush, takie podniosłe okazje, w czasie których następuje chwalebna konsumpcja owocu rąk proletaryuszy, to jest tych wszystkich w jelito wepchniętych mięsnych mas, symbolizujących poniekąd same te masy pracujące, lecz akurat nie dziś, a także napoi dostępnych zazwyczaj w sześciopaku, lecz akurat nie dziś, a których efektem jest uformowanie masy mięsnej zbudowanej przy użyciu tej innej masy, wcześniej wspomnianej, w kształt przypominający pewne szczególne urządzenie grzewcze, właśnie w tym dniu chciałem oznajmić, przed tak szanowną publicznością, w tym przed Wielce Szanownym i Czcigodnym Panem Camembert President, że... w sumie dobra ta kiełbasa, zwłaszcza popita tanim piwerkiem z kija.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Towarzysze Pracy!
Narodzie Pracujący!

Święto Pracy to dzień, kiedy cała postępowa ludność zbiera się na placach i podwórkach, aby uczcić wszystkich tych, którzy codziennie trudzą się na rzecz swych rodzin i państwa. To dzień radości i uśmiechu, spędzania czasu wśród przyjaciół i przodowników pracy. W związku z tym chciałbym życzyć wszystkim Bialeńczykom (i nie tylko) samych najlepszych chwil w życiu oraz dużo szczęścia i pomyślności. Niech żyje 1 maja!
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Ogólnie, to dzięki bardzo. Miło, że święta wracają.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Zajebioza!
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Przy okazji - będzie trzeba niedługo sprecyzować procedurę wyboru tytułu spośród dwóch opcji.
Odpowiedz
Czy można jaśniej? Tongue
Odpowiedz
Nie.
Odpowiedz
Czy władza mogłaby być nieco bardziej oświecona niżeli być wiecznie dążąca do stypendiów i zasiłków? Tongue
Odpowiedz
Nie.
Odpowiedz
To nic dobrego Bialenii nie czeka z czarnym socjaluchem na czele. Big Grin
Odpowiedz
Panie Prezydencie,
Dziękuję za nadane folwarki. Smile
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Serdecznie dziękuję za docenienie. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=FYmVUNiZNLY
Odpowiedz
Bardzo dziękuję za odznaczenie oraz przyznane folwarki!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości