Ankieta: Do której z poniższych sytuacji dojdzie Twoim zdaniem?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Brodria Północna i Brodria Południowa zjednoczą się
26.67%
4 26.67%
Brodria Północna przestanie istnieć
6.67%
1 6.67%
Brodria Południowa przestanie istnieć
40.00%
6 40.00%
Obie Brodrie będą istniały niezależnie dalej
20.00%
3 20.00%
Nie wiem
6.67%
1 6.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy Brodria ma szansę na zjednoczenie?
Małe badanie opinii społecznej. Jak się Państwu wydaje?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Poza tym uważam, że Brodria Południowa powinna zostać zniszczona!
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Rozumiem że jeśli Ty wygrasz Iwanie to moje miejsce będzie w łagrze?
Odpowiedz
Ale jaką potęgą byłaby Brodria gdyby Iwan i Caryca się połączyli na niezależnym forum?
(-) Sheldon Anszlus Lovelace
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odwołując się do mojej osoby:
a) nie używaj Nazwiska, jest ono zbyt cenne
b) zwracaj się poprzez oficjalne imię "Anszlus"
c) alternatywnie, aby uniknąć powtórzeń imienia, użyj *przed-imienia "Sheldon"
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
To najdziwniejsze co usłyszałem... Musieliby się dogadać...
Odpowiedz
(18.05.2017, 11:56:33)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Rozumiem że jeśli Ty wygrasz Iwanie to moje miejsce będzie w łagrze?

Нет, skąd to twierdzenie?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Ciekawa ankieta.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
Ankieta do wywołania gówno burzy xD
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
(18.05.2017, 12:16:27)Sheldon Anszlus Lovelace napisał(a): Ale jaką potęgą byłaby Brodria gdyby Iwan i Caryca się połączyli na niezależnym forum?
Żadną. Byłyby dwa tygodnie kłótni i potem dwa-trzy posty dziennie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Śmieszne i dziwne... Większość twierdzi, że Południe przestanie istnieć

Tymczasem Piotr i ja ostro wzięliśmy się do pracy i już widać pierwsze efekty. Tymczasem na Północy nie dzieje się kompletnie nic... Skąd więc tak surowa ocena?

God save South!
Odpowiedz
Ostatnio było odwrotnie. Koniunktura zmienną jest.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Północ przecież żyje cały czas XD

Macieju to było w formie żartu, chodziło mi że te posty o tym która Brodria jest lepsza nabijała by aktywność, a że by sławili jedną to kij Big Grin
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odpowiedz
W takim razie ja sugeruję powrót do tradycyjnych brodryjskich metod administrowania forum. Wtedy to dopiero była lawina postów. Co dwa-trzy miesiące cały dorobek był przepisywany w nowe miejsce.

To niestety nie jest najlepsza kwestia do żartów. Na ten moment przynajmniej. Post factum byłoby co innego...
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(18.05.2017, 13:33:38)Iwan Pietrow napisał(a):
(18.05.2017, 11:56:33)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Rozumiem że jeśli Ty wygrasz Iwanie to moje miejsce będzie w łagrze?

Mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia. Osobiście wolałbym aby Brodria wybrała wspólnymi siłami Cara. Jak dla mnie nie ważna kto będzie rządził Brodria ma być cała. Boję się tylko że jeśli Iwan wygra to utracę stanowisko Premiera, bo współpracowałem z Aleksandrą na południu, a z drugiej strony mam dość wiecznego wmawiania że Iwan jest zły. Kur** ludzie jesteśmy Brodryjczykami dlatego powinniśmy działać razem, a nie przeciwko sobie. A i jeszcze jedna osoba zacznie mi pisać w innym języku niż rosyjski to rozstrzelam... Brodria to Carstwo, a nie Cesarstwo dlatego nie godzę się na używanie łaciny. Aleksandro z góry mówię, iż będę walczył w najbliższym dekrecie, akcie mnie to wsio rawno, wydam stwierdzenie że łacina ma zostać marginalizowana do minimum, a na jej miejsce ma zostać wprowadzony j.rosyjski. Nie dlatego że jest to moja miłość (w sumie to też), ale dlatego że Carstwo ma używać jedynego prawdziwego języka!
Odpowiedz
W sumie powinno być "The South".
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
(18.05.2017, 20:21:00)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a):
(18.05.2017, 13:33:38)Iwan Pietrow napisał(a):
Mam nadzieję że dojdziecie do porozumienia. Osobiście wolałbym aby Brodria wybrała wspólnymi siłami Cara. Jak dla mnie nie ważna kto będzie rządził Brodria ma być cała. Boję się tylko że jeśli Iwan wygra to utracę stanowisko Premiera, bo współpracowałem z Aleksandrą na południu, a z drugiej strony mam dość wiecznego wmawiania że Iwan jest zły. Kur** ludzie jesteśmy Brodryjczykami dlatego powinniśmy działać razem, a nie przeciwko sobie. A i jeszcze jedna osoba zacznie mi pisać w innym języku niż rosyjski to rozstrzelam... Brodria to Carstwo, a nie Cesarstwo dlatego nie godzę się na używanie łaciny. Aleksandro z góry mówię, iż będę walczył w najbliższym dekrecie, akcie mnie to wsio rawno, wydam stwierdzenie że łacina ma zostać marginalizowana do minimum, a na jej miejsce ma zostać wprowadzony j.rosyjski. Nie dlatego że jest to moja miłość (w sumie to też), ale dlatego że Carstwo ma używać jedynego prawdziwego języka!

Proszę bardzo, może być prymat języka rosyjskiego, jednakże ja na pewno posługiwać się nim na codzień nie będę, gdyż po prostu go nie znam, jak i większość ludzi. Dla zachowania klimatu, mogę używać rosyjskiego w oficjalnych tytulaturach, jeżeli masz czas i chęci możesz przekładać moje dokumenty na rosyjski, wydawalibyśmy je wówczas w dwóch językach (polski musi zostać jednym z urzędowych).

Generalnie podoba mi się pomysł premiera, który dokona rusyfikacji.
Odpowiedz
O to mi właśnie chodziło Aleksandro. Sam nie jestem mistrzem j.rosyjskiego ale chcę nadać Brodrii rosyjskości. Zawsze pomoże to nam w nauce tego języka. Smile
Odpowiedz
(18.05.2017, 21:38:06)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): O to mi właśnie chodziło Aleksandro. Sam nie jestem mistrzem j.rosyjskiego ale chcę nadać Brodrii rosyjskości. Zawsze pomoże to nam w nauce tego języka. Smile

Tak więc wspaniale. Wypada zacząć od przygotowania wzorów aktów prawnych, by były jednolite. Będziemy je w takim razie wydawać w dwóch wersjach: polskiej i rosyjskiej.
Możemy też wprowadzić (zostawiam to w gesti Premiera) obowiązek rosyjskiego podpisu przez każdego obywatela /poddanego Carstwa.
Odpowiedz
Podpis rosyjski mmm. Aleksandro daję serduszko <3, wygrałaś. Ale wprowadzimy to z czasem najpierw edukacja, a później z czasem wprowadzimy te akty itd. Na razie mogę zaproponować wydanie dekretu o nauce j.rosyjskiego w Brodrii. Smile
Odpowiedz
(18.05.2017, 22:25:34)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Podpis rosyjski mmm. Aleksandro daję serduszko <3, wygrałaś. Ale wprowadzimy to z czasem najpierw edukacja, a później z czasem wprowadzimy te akty itd. Na razie mogę zaproponować wydanie dekretu o nauce j.rosyjskiego w Brodrii. Smile

Ooo to dobry pomysł! Edukacja! Można powołać Carski Uniwersytet, który zajął by się językiem rosyjskim i nauką naszej historii.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości