Czy to żart?
http://forum.hasseland.eu/index.php/topi...7.html#new

Nie bywały popis chamstwa, buty i prostactwa, w dodatku okraszony kłamstwami.

Niech władze RB spojrzą kogo wybrały sobie do współpracy.

Ten pan od komunizmu, po raz kolejny pokazał swoje prawdziwe oblicze. W sposób bezpardonowy atakuje Królestwo Hasselandu za to, że zdecydowało się na normalizację stosunków z nami.
Przepraszam bardzo, co komu do tego z kim mój Kraj lub Hasseland będzie nawiązywał kontakty? Kim jest Iwan Pietrow by stawiać Hasseland pod ścianą poprzez szantaż, dziecinny szantaż : ''albo ja, albo ona''?
Dlaczego panu Pietrowowi zależy abyśmy się nie porozumieli?

Druga sprawa, Iwan wyrzeka się Traktatu Rotryjskiego. Cóż więc znaczy wartość jego słowa? Podejrzewam, że nic.
Zerwał z Bialenią w sposób skandaliczny, skłócając ją z Hasselandem, by przenieś ''swoją'' Brodrię do Amiticii, teraz, po krótkim czasie, gdy nawiązał współprace z nowym prezydentem RB, wystawia do wiatru Hasseland. Ze mną podpisał umowę w Rotrii, teraz twierdzi, że nie obowiązuje.
Groteski dodają temu wszystkiemu jego zmiany psychiczne, raz propaguje caraty i monarchię, by po tygodniu przemeblowywać państwo na jakieś pseudo- komunistyczne.

Apeluję, zastanówmy się.... Ileż jest wart człowiek który rzuca słowa na wiatr i skłóca wszystkich ze sobą?

Ponadto chyba pora, by zacząć głośno mówić o mikroświatowej prostytucji...
Odpowiedz
I ktoś taki jest członkiem Gabinetu Prezydenta...
Gdy tylko Prezydent Faradobus wróci, będę wnioskował o usunięcie Iwana ze stanowiska rzecznika. On nie powinien mieć dostępu do Błękitnego Salonu ani reprezentować rządu.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Jak zwykle problemy... To jest wojna pomiędzy Aleksandrom, a Iwanem. Osobiście uważam że żadna strona nie powinna wpływać na decyzję osób trzecich w zaistniałej sytuacji. Popieram wizytę Króla Piotra Pawła, ponieważ jako Minister Koronny powinienem dbać o dobrą twarz Brodrii Południowej, a tym bardziej jest to mój zasrany obowiązek aby zaprezentować kraj dla którego działam z jak najlepszej strony. Jestem monarcho-socjalistą, a żyję w Brodrii, która nie koniecznie przepada za socjalizmem, lecz ktoś zabronił mi budowy kraju w takim ładzie jak mi się podoba? NIE! Dostałem praktycznie wolną rękę od Aleksandry która na południu ma władze nie podważalną... Uważam że jeśli tak bardzo zależy im na tej zakichanej wojnie powinni postawić na zdemokratyzowanie swoich państw i rozpocząć głosowanie za zjednoczeniem tego kraju, albo utrzymanie tego bezsensownego ładu Brodrii. Później rozpocząć elekcje na władcę, a na samym końcu dopiero się sądzić...

Znając życie i tak żadna ze stron nic nie zrobi w tym kierunku i będą dalej bili się jak dzieci...

Pomimo tego ja Piotr Konstanty Pawłowicz opowiadam się za takim wyjściem z tego dna i rozpaczy... (Należy się pokojowa nagroda nobla Tongue)
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz
(21.05.2017, 03:19:05)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Pomimo tego ja Piotr Konstanty Pawłowicz opowiadam się za takim wyjściem z tego dna i rozpaczy... (Należy się pokojowa nagroda nobla )

Szczególnie za wielką skromność. Wink
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
(21.05.2017, 12:39:16)Eddard Noqtern napisał(a):
(21.05.2017, 03:19:05)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Pomimo tego ja Piotr Konstanty Pawłowicz opowiadam się za takim wyjściem z tego dna i rozpaczy... (Należy się pokojowa nagroda nobla )

Szczególnie za wielką skromność. Wink

Eddardzie przecież wiesz jaki jestem. Smile
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości