Caryca Aleksandra.
Szanowni Państwo chciałbym wam powiedzieć coś bardzo ciekawego... Wiele razy nie zgadzałem się z rządzącą opcją i żadna nie była na tyle prze... znaczy głupią aby odebrać mi wszystkie tytuły. Caryca Aleksandra wg. mnie jest powodem do śmiechu, a nie szacunku. Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego. Widocznie Aleksandra ma o sobie mniemanie "bogini", którą nie jest. 

Z góry mówię, nie interesuje mnie opinia Aleksandry, a jaka jest wasza?
Пётр Иванович Петров
Pułkownik Carskich Sił Zbrojnych
Odpowiedz
To będzie pełna kłótni noc...
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Oj tak. Nie mam zamiaru dać się traktować jak [...]. Smile
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
(22.05.2017, 22:17:48)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Oj tak. Nie mam zamiaru dać się traktować jak [...]. Smile

Ciężko wróbelkowi być słowikiem.
Prawdy nie ukryjesz. Wink
Odpowiedz
Aleksandra chce dobrze, ale nie zawsze jej wychodzi. Wiele jej działań potępiam, ale liczne też pochwalam. Tutaj potrzeba porozumienia i to z obu stron. Zupełnie jak w przypadku Iwana.

Choć w tej sprawie muszę przyznać, że więcej racji masz Ty, Piotrze.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
To jedynie proszę o hamowanie języka.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Osobiście boli mnie głupota niektórych ludzi.
Odpowiedz
Tadeuszu, jak można poprzeć niewiarygodny akt którego nikt przed Jej "majestatem" nie dokonał? Wytłumacz mi bo nawet bunt przeciwko Iwanowi nie skończył się czymś takim. Jeśli uważa się za świętą to niech zostanie "bogiem", a nie Carycą...
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
Ja uważam, że Jej Carska Mość jest aż nazbyt łagodna. Zastanawiam się dlaczego nie strzela jeszcze do tej rewolucyjnej słowoczy.
(—) Alberto Carlos de Médici y Zep
Odpowiedz
(22.05.2017, 22:22:28)Alberto Carlos de Médici y Zep napisał(a): Ja uważam, że Jej Carska Mość jest aż nazbyt łagodna. Zastanawiam się dlaczego nie strzela jeszcze do tej rewolucyjnej słowoczy.

Jak zwykle jesteś kochany. <3
Odpowiedz
Niech zacznie strzelać. Nie ma problemu, lecz pamiętajmy że Car Iwan nigdy nie zrobiłby nikomu czegoś takiego jak Jej "Boskość" Aleksandra I-wsza. Wsza rzeczywiście powinno się ją rozgnieść za brak jakiejkolwiek rozmowy z Iwanem w celu zjednoczenia...

Powiem tak Brodria = Demokratyzacja = Elekcja na Cara = Koniec problemów...
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
(22.05.2017, 22:24:25)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Niech zacznie strzelać. Nie ma problemu, lecz pamiętajmy że Car Iwan nigdy nie zrobiłby nikomu czegoś takiego jak Jej "Boskość" Aleksandra I-wsza. Wsza rzeczywiście powinno się ją rozgnieść za brak jakiejkolwiek rozmowy z Iwanem w celu zjednoczenia...
Powiem tak Brodria = Demokratyzacja = Elekcja na Cara = Koniec problemów...

Nikt Cię na siłę nie trzyma, biegnij do IWANOGRODU, gdzie wcale nie ma objawów megalomanii.

Nota bene, jeszcze wczoraj chciałeś żebym wypowiadała wojnę Iwanowi. Hahahahaah

To już chyba choroba psychiczna.
Odpowiedz
Znowu ten szept... Boże zna ktoś aleksandryjski? Nie wiem jak można mówić w tym wymarłym dialekcie.
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
(22.05.2017, 22:16:26)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego. 

Wnioskowałem tak, ponieważ byłeś od dłuższego czasu nie aktywny.
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
(22.05.2017, 22:57:04)Ahmed Husain napisał(a):
(22.05.2017, 22:16:26)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): Nawet sam Iwan pomimo poparcia Ahmeda (wtedy Tomasza) nie odebrał mi Rusi i nie przemianował jej na nic innego.
Wnioskowałem tak, ponieważ byłeś od dłuższego czasu nie aktywny.

Wnioskowałeś? To znaczy że mogłem utracić mą kochaną Ruś już wcześniej?
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
Taka ukochana że zostawiłeś ją na pastwę losu.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Została mi odebrana... Ahmed powiesz mi jak walczyć o coś co mi zostało odebrane?
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
Ogień zwalczaj ogniem. Postępuj z kimś tak jak ona postępuje z tobą.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Ahmed... Naucz mnie w końcu mikro życia bo mi nie wychodzi...
Пётр Иванович Петров
Odpowiedz
Czemu uważasz iż to ja powinienem ciebie uczyć ? To ty uczyłeś mnie wszystkiego. Ty, byłeś moim menorem gdy przybyłem do mikronacji w kwietniu 2015 roku.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości