Lenin do Bialeńczyków
[Obrazek: a6b29da6d36fa872bc300c3d4168abd4_origina...1398937888]
N.N
Odpowiedz
Coś nie zadziałało. :lol: :lol::lol:

[Obrazek: 1b112408364ef329c93b19ced437a03a_origina...1398941314]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Tobie Jerzy też nie wyszło. Smile SmileSmile Ale wszyscy są chyba na tyle kumaci, aby kliknąć w "otwórz grafikę w nowej karcie".
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
linkowanie do srejka -  :'(
{~} Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Odpowiedz
Ło rany, kiedy to było...

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Dwa lata temu, ale że się pokazało mi przed oczami to się zainteresowałem.
Odpowiedz
Nawet nie wiem co tam było. Sad

Odpowiedz
Cytat:502 Bad Gateway
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz
Myślę, że Lenin pouczył Białeńczyków co do faktu, że próbują dojść do ideału przez złą bramę i nakazał im się zapisać do Wandystanu.
Odpowiedz
To by raczej było:

Cytat:Плохие Ворота
Piotr de Zaym
Król Hasselandu
ambasador at large, wiceadmirał, doc. dr net.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości