XII Sezon Ligi Bialeńskiej
[Obrazek: norpatrophy.gif]

Szanowni kibice, drodzy menedżerowie.
Już 2 czerwca rozpoczyna się kolejny sezon Ligi Bialeńskiej. Rozgrywki potoczą się tylko w jednej Lidze z racji na małą liczbę drużyn . Ale nie świadczy to o tym iż z pewnością nie zabraknie emocji . 
W XII Sezonie zmierzą się ze sobą 10 drużyn, a oto i one  :
CSKA Piotrogród
Inter Venomania
Kandero JK

Korona Patrykpolis

KS Ibaza

Legia Lisendorff

LKS Tomaszew

Papou

Robotnik Izniewski
Royal Shimontsen

Pierwsze mecze :
2017-06-02 19:00
Kandero JK - Papou

KS Ibaza - LKS Tomaszew
Robotnik Izniewsk - Legia Lisendorff
Royal Shimontsen - CSKA Piotrogród
nter Venomania - Korona Patrykpolis
/-/ Książę Thomas von Lisendorff
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,
[Obrazek: 75_25_01_16_8_38_15.png]

właściciel 87 folwarków 
Selekcjoner reprezentacji Republiki Bialeńskiej 
Odpowiedz
I Kolejka 

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Kandero nie zaczęło najlepiej, ale myślę, że w tym sezonie rzeczywiście możemy namieszać.

Witam wszystkich po dłuugiej przerwie. Wink
RDH
Odpowiedz
III Kolejka

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Coraz nudniejsza jest Liga z sezonu na sezon. Royal wbija 18 bramek w 3 mecze, Legia 10. Oba kluby nie tracą nic. Tak naprawdę dla nas jedynym emocjonującym meczem jest Royal-Legia. Po co tak grać? Liczę, że powstaną dwie dywizje, albo więcej inaczej to naprawdę nie sprawia żadnej przyjemności. Warto znaleźć chociaż te 4 nowe drużyny.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Jeśli nie możesz robić rzeczy wielkich, rób małe rzeczy w wielki sposób.
Odpowiedz
Niestety, tak jak już mówiłem. Sport nie cieszy się popularnością w Bialenii, a skutki widać w Lidze.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Nie chcę robić żadnych szantaży, ani nic w tym stylu, ale taka gra mnie już po prostu nie ciekawi. Bardzo nie chciałbym rozstać się z Royal, bo to mój pierwszy i rodzimy klub, ale jeśli sytuacja się nie zmieni, to przeniosę klub do innej ligi. Od razu mówię, że mogę pomóc przy zmianach, czy promocji, ale sam tego nie zrobię.
Eddard Noqtern - Król-Senior Królestwa Hasselandu, IX Prezydent Republiki Bialeńskiej
Odpowiedz
Edziuś, jak się coś nie podoba, to żegnamy. Nikt narcyza na siłę trzymać nie będzie!
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
Chyba mnie nie zrozumiałeś, Iwanie. Chciałbym dokonać pozytywnych zmian, chciałbym w nich pomóc. Ja nie stosuje taktyki tchórza, którą ty prezentujesz - nie podoba się to pokazowo odchodzę. Chcę sytuację poprawić, dlatego że włożyłem w to dużo serca i wysiłku. Tylko jeśli nie będzie zaangażowania chociaż kilku osób nic z tego nie wyjdzie. Nie ma co płakać i odchodzić gdy coś się nie podoba - nie bądźmy dziećmi.
Odpowiedz
No właśnie, Edziuś, nie bądźmy dziećmi. Smile Nie wiem też, o co chodzi z odchodzeniem na pokaz. Nigdy tak nie robiłem, w przeciwieństwie do Ciebie.

Poza tym sytuacji nie poprawisz, mówiąc, że odejdziesz. Smile
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Odpowiedz
Proszę, nie nie do mnie Edziuś. Nazywaj mnie Ned lub Eddard. Po drugie naucz się czytać ze zrozumieniem - odejdę jeśli nic się nie zmieni, ale chcę pomóc w zmianach. Po trzecie, tak może to coś zmienić, bo może zaczniemy coś wreszcie zrobić. To może być impuls.
Odpowiedz
Już się tak nie wynoś ponad wszystkich, Edziuś. Ja po Royal Shimontsen płakać nie będę!
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Odpowiedz
(17.06.2017, 23:41:20)Iwan Pietrow napisał(a): Już się tak nie wynoś ponad wszystkich, Edziuś. Ja po Royal Shimontsen płakać nie będę!

Prosiłem mnie tak nie nazywać. Z chamem rozmawiać nie będę, który nie umie również czytać ze zrozumieniem.
Liczę jednek, że znajdzie się ktoś chętny do współpracy i zmian.
Odpowiedz
Panowie, to nie jest wątek do takich rozmów. Ten wątek poświęcony jest rozgrywkom Ligi.
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
Postaram się wrócić do logowania się chociaż raz na tydzień.

PS. Czy Andrzej zwolnił już miejsce w reprezentacji?
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Chamem, to jesteś Ty, Edziuś. Myślał, że rozumy pozjadał! Won, wynocha do Razuri, Hajslandczyku!
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

Odpowiedz
Pałka teleskopowa zsuwa się ze ściany.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
IV Kolejka
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Kniaź Lisendorff
Wiceadmirał MW SZ RB,

właściciel 87 folwarków 
Odpowiedz
V Kolejka

[ATTACHMENT NOT FOUND]