Miedzymikronacyjne Igrzyska Olimpijskie
#1
I Międzymikronacyjne Igrzyska Olimpijskie
Gerandum & Almera 2017


[Obrazek: flaga-olimpijska.png]

Szanowni Państwo!

Nadszedł ten czas, że możemy zaprosić Państwa już oficjalnie na I Międzymikronacyjne Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w garapeńskim Gerandum i baridajskiej Almerze. Podczas olimpiady zostaną rozegrane następujące konkurencje: łucznictwo, wioślarstwo, kajakarstwo, kolarstwo szosowe oraz torowe, szachy, karciana gra w tysiąca, chodziarstwo, jazda konno, gimnastyka, rzut oszczepem, biegi, skoki do wody, rzut młotem, pływanie, skok wzwyż i o tyczce, podnoszenie ciężarów, oraz wiele innych.

Większość konkurencji będzie rozgrywane poprzez grę  Realistic Sumner Sport Simulator (RSSS), który można pobrać tutaj. Gry takie jak tysiąc, czy szachy będą jednak rozgrywane na platformie www.kurnik.pl.

Igrzyska rozpoczynają się 7 lipca 2017 r. ceremonią rozpoczęcia na Stadionie Olimpijskim w Gerandum, a kończą ceremonią zakończenia w Almerze, w dniu 25 sierpnia 2017 r. Do tego czasu zostało jeszcze trochę czasu, dlatego też gorąco zapraszamy do wystawienia reprezentacji i przesłania jej składu na adres e-mail podany w regulaminie przed 5 lipca.

Regulamin wydarzenia znajdą Państwo w tym wątku.

Komitet Organizacyjny:
/-/ Henryk Wespucci
/-/ Jihymed Niezyd
/-/ Wiktor von Vihren
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości