KONKURS: patron dla Placu Uniwersyteckiego
Kochani!

Nasz Plac Uniwersytecki jest nijaki, jeśli nie nosi niczyjego imienia. Powinien mieć patrona, aby Uniwersytet Bialeński mógł się nim szczycić i obchodzić hucznie rocznicę jego urodzin.

W związku z tym, mam zaszczyt ogłosić konkurs na patrona Placu. Proszę o zgłaszanie propozycji w tym wątku do piątku, 30 czerwca. W sobotę ogłoszę ankietę. Nagrodą w konkursie jest nazwanie Placu wskazanym imieniem, a i mam nadzieję, że uda się namówić Prezydenta na jakiś symboliczny folwark.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
1. Guliano Montiniego
2. Karola Medycejskiego
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Jan Dzban.
Uzasadnienie: postać o legendzie, przy uwzględnieniu skali, na miarę Janusza Tracza.

Albo z deka poważniej:
Shmitsu.
Uzasadnienie: pierwszy bialeński wykładowca uniwersytecki.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Xiądz Profesor Longchamps de Berier

A oczywiście dla zwycięzcy przewiduję atrakcyjne nagrody.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Proponuję siebie.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
To tak odnośnie wyboru Karola Medycejskiego na patrona:

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Oryginał prosto z ryjbuka, dobry ekspert potwierdzi pismo.

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
#takbylo

A od siebie proponuję, w kontrapunkcie do Ląszą, prof. Tomasza Giaro lub prof. Wojciecha Dajczaka. A w jeszcze większym dra hab. Jakuba Urbanika.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Plus jeszcze wcześniej pisałem Hewretowi, że to śmieszny żarcik i szczyt ironii nawet proponować na patrona głównego oponenta v-pseudo-nauki.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
(22.06.2017, 21:37:33)Karol Medycejski napisał(a): śmieszny żarcik i szczyt ironii nawet proponować na patrona głównego oponenta v-pseudo-nauki

Tu jest Bialenia.

(22.06.2017, 21:21:24)Ametyst Faradobus napisał(a): A oczywiście dla zwycięzcy przewiduję atrakcyjne nagrody.

To ja jeszcze przypomnę, coby zachęcić, że bodajże od sierpnia 2016 roku mamy specjalne ordery dla konkursowiczów. Już jedno zwycięstwo umożliwia zdobycie brązowego. Tongue
Oprócz siebie proponuję dodatkowo profesora Andrzeja Swarzewskiego. I Aleksandrę Dostojewską-Swarzewską. Oraz Zanika. Jak można takie persony jak Medycejski czy Montini to czemu nie Zanik.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

To ja zgłaszam Daniela von Witta - za piękne mapy.

No dobra, to ja też zgłoszę.
Trochę poważniej, Platona i Sokratesa. Tongue O i Pitagorasa.
Dorzucę jeszcze Adama Michnika oraz Jerzego Urbana.

Poproszę dopisać Wojciecha Jaruzelskiego, Karola Wojtyłę i Antoniego Macierewicza. A także Beatę Tadlę. 

Miejmy szerokie pole wyboru.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

O, jeżeli wolno tu dorzucać tuzy "nauki" realnej, to ja sugeruję Janusza Bieszka, za te piękne książki o Lechitach.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Popieram Bieszka i dorzucam Jerzego Urbana i Jerzego Ziembę. W sumie panowie Bieszk i Ziemba powinni być brani pod uwagę jako patroni całego Uniwersytetu.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Cytat:Jak można takie persony jak Medycejski czy Montini to czemu nie Zanik.

Dlatego też żeś zgłosił się chwilę wcześniej. Choć nie wiem czy mnie to nie obraża, że twoje n-te nazwisko już widnieje gdzieś koło mojego na liście.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
(23.06.2017, 09:43:55)Karol Medycejski napisał(a):
Cytat:Jak można takie persony jak Medycejski czy Montini to czemu nie Zanik.
Dlatego też żeś zgłosił się chwilę wcześniej. Choć nie wiem czy mnie to nie obraża, że twoje n-te nazwisko już widnieje gdzieś koło mojego na liście.

Powinno być na odwrót bo twój wkład do rozwoju czegokolwiek w mikroświecie jest zerowy, no chyba że wspaniałe reformy w Skarlandzie, które doprowadziły do jego upadku zaliczamy do sukcesów. Nie chce mi się z Tobą gadać, naprawdę śmieszku. Jeżeli cokolwiek tutaj zostanie nazwane Twoim imieniem czy Montiniego, to cytując klasyka, "już bilet kupiony".
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Zgłaszam Eddarda Noqterna!
Frederick Martin Hufflepuff
polityk, dziennikarz, ojciec-założyciel Santanii i Burgii, Wicemarszałek Parlamentu RB, redaktor naczelny gazety "wBialenii", dyrektor Bialeńskiego Ośrodka Badania Opinii Publicznej, Delegat Główny Bialenii przy MUP, były Wiceprezydent Bialenii, były Lider i Wicelider partii Wspólnota Rozwoju, były Wiceminister i Minister Kultury i Sportu, były Marszałek Parlamentu XIX i XXIV Kadencji, były Wiceminister Edukacji Narodowej, były kandydat na stanowisko prezydenta Republiki Bialeńskiej
Więcej tutaj

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości