GŁOSOWANIE: patron dla Placu Uniwersyteckiego
Czas na nominacje zakończył się! Zapraszam do głosowania. Przypominam, że zwycięska propozycja zostanie uznana za patrona Placu, natomiast druga - za patrona drzewa na placu. Osoba proponująca otrzyma atrakcyjne nagrody.

Propozycji jest bardzo dużo, zatem w razie remisu przewiduję dogrywkę.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
*Bieszk.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
KNIAŹ NA MECHANICACH, METROPOLITA TEMESZGADZKI
[img=0x89]https://spolecznosc.bialenia.org.pl/attachment.php?aid=6921[/img]
Odpowiedz
Przepraszam, źle odmieniłem. Już nie mogę zmienić. :/
Odpowiedz
Ja też sobie pozwolę zwrócić uwagę na jedno nazwisko - Jakub, nie Jerzy Urbanik. Wink

Ale skoro nie ma już opcji zmiany, to mówię tylko pro futuro, gdyby ten kandydat wygrał.
Jego Operacyjność
(-) Linux
[Obrazek: 11668799_hhh.PNG]

-------

"Ten człowiek jest gorszy niż Pietrow i Prezerwatyw Tradycja Radziecki!"
~ Szymon Uchatsok, myląc Medycejskiego z Kucełem

"Kretyn i słoik, który pewnie się na warszawiaka stylizuje"
~ Mój adorator

-------

Miałem w sumie wypisać się z Bialenii
A jednak coś spowodowało, że zostałem
Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią
Lubię was nawet czasem, wiecie?

Krążą jednak opowieści
Eminencja pewien mówią jest ich źródłem
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
I dopasowując je do liter mojego nazwiska
Odpowiedz
Również przepraszam, niewyraźnie przepisałem (pozdrawiam moje piękne pismo!).
Odpowiedz
Ależ nic nie szkodzi. Ważne by było wiadomo przy ew. pomyślnym wyniku. Wink
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Szkoda, że można oddać tylko jeden głos. Chciałem poza kandydatem idealnym (sobą) zagłosować jeszcze np. na Wojciecha Jaruzelskiego, szlachcica podlaskiego, atlasa zbuntowanych itp., itd czy Beatę Tadlę - wzór obiektywnego dziennikarstwa.

PS. W mym imieniu jedno jest "l".
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Plac Uniwersytecki im. Jana Dzbana - jak to ładnie brzmi. Wink
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
A w kwestii drzewa przyda się dogrywka jak sądzę. I mam nadzieję, że wygra pan z mojego awatara - zasłużył na choć tyle uznania. Jedyny warunek: to drzewo to musi być brzoza.
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Przykleimy korę brzozową na wierzch.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
(01.07.2017, 12:50:05)Paolo della Chiesa napisał(a): Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.

No faktem jest, że nie przystoi, żeby plac renomowanej uczelni nosił taką nazwę. Z drugiej strony wygrała. Muszę przemyśleć, co z tym zrobić.
Odpowiedz
Smianie się z papieża ma swoje granice.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
(01.07.2017, 12:50:05)Paolo della Chiesa napisał(a): Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.
Eeeeeeee... Byłeś na konfie? Nie? Było być, to byś nie plótł tych bzdur. Jan Dzban nie ma absolutnie nic wspólnego z papieżem. Jeżeli chcesz jako tako pojąć, o co z nim chodzi, to polecam przejrzeć w wątku z cytatami w kawiarni wycinki podpisane bodajże "wielkie cytaty z konfy". Albo zajrzeć do Zielonego Kościoła, gdzie Jan Dzban został zgłoszony jako święty.

A tymczasem, dla świętego spokoju proponuję dogrywkę w kwestii patrona Krasnego Dębu Pokrytego Korą Brzozową.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Jan Dzban to lewackie alter-ego jednego z mikronautów, którego używał do trollowania - głównie na Facebooku. To, że wygrała ta kandydatura, to szczyt ironii (ale nieco mniejszy niż moja ewentualna wygrana), gdyż Jan Dzban już jest kontem nieaktywnym, a mimo to wciąż trolluje - "zza grobu".
Jego Operacyjność
(-) Linux

-------

~ Mój adorator

-------

Raz za razem
Odpowiedź za odpowiedzią

Krążą jednak opowieści
Dzień sądu nadchodzi!
Yyy zapytacie 
Czego on znowu chce
Ech zostawcie dziwaka
Jednak zostałem
Stąd teraz siedzę
Kreśląc pierdolety 
Odpowiedz
Ale jego ciocia dalej żyje.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości