Konferencja Szkół Wyższych lada moment!
Heart 
Cytat:
[Obrazek: ?url=funkyimg.com%2Fi%2F2w7EM.png]

Kochani,

Już 26 sierpnia w godzinach wieczornych rozpoczęta zostanie Konferencja Szkół Wyższych. Jest to dla mnie priorytet w pracy Rektora, a o potrzebie jej organizacji wspominałem już podczas aplikowania na to stanowisko.

Celem Konferencji ma być przede wszystkim pogłębienie współpracy międzyuczelnianej i wypracowanie sposobów na jej popularyzację. Chcielibyśmy poruszyć szereg tematów związanych ze szkolnictwem wyższym, aby wspólnymi siłami przyczynić się do wzrostu znaczenia v-nauki, zachęcić do podejmowania studiów, a kadrę profesorską - do jak najaktywniejszego wspierania studentów wykładami i pomocną dłonią.

Rozpocząłem dzisiaj rozsyłanie zaproszeń na Konferencję Szkół Wyższych do zagranicznych uczelni. Mam nadzieję, że uda się zebrać na naszej Alma Mater jak najwięcej osób, którym kondycja v-nauki nie jest obojętna. Z tego miejsca chciałbym także zaprosić każdego z Was, Drodzy Bialeńczycy, nie tylko do aktywnego udziału w Konferencji, ale również pomocy w jej organizacji. Poza samą dyskusją planujemy również szereg innych atrakcji, które umilą pobyt w Bialenii naszym Gościom. Szczegóły organizacyjne są opracowywane przez pracowników naukowych Uniwersytetu Bialeńskiego, a wszystkich chętnych do współpracy zapraszam do kontaktowania się ze mną.

(-) Taddeo Lorenzo de Medici y Zep
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości