Test osobowości
Poświęćcie drodzy Bialeńczycy chwilkę i zróbcie dokładnie test oraz pochwalcie się wynikiem. Mnie wyszło, że jestem architektem i w pełni się z tym zgadzam. Smile

Test osobowości

PS. Umieściłem na WPiHS dlatego, że to debata z dziedziny psychologii, a to nauka społeczna.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
Logik niczym Wiluś Brama.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Trzeci mikronauta analityk. Hmm. Nie dziwi mnie to. Wydaje mi się, że mikroświat głównie przyciąga takie osobowości. Dzięki za wzięcie udziału  Macieju!.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
Mnie wyszedł Dyskutant.

“Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.”

Thomas J. Watson
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Jesteś o dwa punkty procentowe bardziej niechętny życiu towarzyskiemu ode mnie. :like:
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Mnie wyszedł Dowódca.

Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia sterowanego przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I, co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną.
-Steve Jobs

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Bardzo ciekawy test. Gdzie go znalazłeś, Paolo?
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
[Obrazek: M6Z0kFR.png]
[Obrazek: tsBJAtm.png]
Odpowiedz
@"Paweł Karol Medyceusz Zep"

Będzie jakiś ciekawy wykład o osobowości Bialeńczyków? Big Grin
Jednak pytanie wpierw - czy taka ilość udostępnionych wyników jest wystarczająca...?

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Ja już sobie o tym zapomniałem. Smile Może, może.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
To i ja wstawię mój wynik Big Grin

[ATTACHMENT NOT FOUND]
(-) Sheldon Anszlus Lovelace
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odwołując się do mojej osoby:
a) nie używaj Nazwiska, jest ono zbyt cenne
b) zwracaj się poprzez oficjalne imię "Anszlus"
c) alternatywnie, aby uniknąć powtórzeń imienia, użyj *przed-imienia "Sheldon"
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
Skoro ma to pomóc przyszłości naszej bialeńskiej nauki...

[Obrazek: 30wpamp_th.jpg]
Znani logistycy: George Washington; George H. W. Bush; Angela Merkel.
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti 

Magister net. ekonomii, członek Krajowej Rady Informatycznej, były: 21. Prezydent Republiki Bialeńskiej, Wiceprezydent Republiki Bialeńskiej, Wysoki Komisarz Nadzoru Finansowego, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego, minister właściwy ds. wewnętrznych oraz minister właściwy ds. wewnętrznych i administracji, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym Rotria, Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej, Marszałek Bialenii, Mentor Instytutu Wsparcia Nowicjuszy, Pracownik naukowy Uniwersytetu Bialeńskiego.

Odpowiedz
Wciąż ja i @"Maciej Kamiński" to prawdziwi introwertycy. Big Grin

Odpowiedz
Muszę to sobie zrobić raz jeszcze i potem napiszę wykład w oparciu o wyniki. Smile
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
(12.02.2018, 11:52:32)Hewret von Thorn napisał(a): Wciąż ja i @"Maciej Kamiński" to prawdziwi introwertycy. Big Grin

To by tłumaczyło taki staż Macieja i wiecznie Twoje wiadomości na wierzchu w krzykopudełku Tongue
Takich ludzi nam potrzeba Tongue
(-) Sheldon Anszlus Lovelace
平和と進歩
Pokój i Postęp

UWAGA!!!
Odwołując się do mojej osoby:
a) nie używaj Nazwiska, jest ono zbyt cenne
b) zwracaj się poprzez oficjalne imię "Anszlus"
c) alternatywnie, aby uniknąć powtórzeń imienia, użyj *przed-imienia "Sheldon"
*przed-imię, coś na wzór drugiego imienia, jednak występuje ono przed oficjalnym imieniem. Mniej ważne od oficjalnego, jednak ważniejsze od drugiego. Stosowane jako zamiennik imienia oficjalnego.
Odpowiedz
Nie ma to jak siedzieć w pokoju.
Odpowiedz
[Obrazek: KrdiXR1.png]

Na samym szczycie panuje samotność, a osoby o tym jednym z najrzadszych i najbardziej uzdolnionych strategicznie typów osobowości wiedzą o tym aż nazbyt dobrze. Architekci stanowią zaledwie dwa procent ludności. Ten typ osobowości jest szczególnie rzadki wśród kobiet, u których odsetek wynosi zaledwie 0,8% – często jest więc im trudno znaleźć osoby myślące podobnie do nich, nadążające za ich niezmordowanym intelektem i niemal szachowymi manewrami. Architekci mają bujną wyobraźnię, lecz są zdecydowani, ambitni, lecz cenią sobie prywatność, niezwykle ciekawi świata, lecz nie marnują energii.

Ciężko się nie zgodzić. Smile
[Obrazek: mDsY0MH.png]
Odpowiedz
Masz Richardzie taką osobowość jak ja. Smile
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości