Bistro pani Lucyny Nowakowej
Bistro umiejscowione jest przy wyjściu z Białej Sali. Na co dzień pełni funkcję stołówki dla studentów i pracowników uczelni, którzy w spokoju mogą zjeść smaczne i zdrowe, a także dość wyszukane dania.

Podczas organizowanej w gmachu Uniwersytetu Bialeńskiego Konferencji Szkół Wyższych bistro zostało w całości wynajęte dla Gości biorących udział w Konferencji. Właśnie w tym miejscu mogą przy kawie i ciastku lub piwie i zakąskach porozmawiać na niezobowiązujące tematy i bliżej się poznać.

[Obrazek: 1376944.jpg]
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski
Odpowiedz
Czy pani Lucyna podpisała umowę o pracę?
dr net. prawa, prof. nadzw. UB
[Obrazek: fmg07.jpg]

Najczcigodniejszy, Doskonałej Chwały, Elokwentny, Inteligentny Dzierżawca Nauk, Ocean Mądrości
Odpowiedz
Zabrakło na długopisy, więc nie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
Dobry wieczór!

Zjadłbym coś dobrego!
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Hasselandu i Sclavinii, etc. etc.
Odpowiedz
Czy są zapiekanki?
Linus

Arcybiskup Wolnogradu
Patriarcha Kościoła Ekumenicznego

Sylwetka

[Obrazek: 2FwJU.png]
Odpowiedz
P. Lucynka nie ma tutaj menu. Robi zamówienia indywidualnie. Smile
Odpowiedz
Wobec tego poproszę o spaghetti carbonara, ale dobre.
Do tego jako przekaska buleczki czosnkowe.
Lampka Coli Wink (nie pije alko)
A na deser sernik.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Odpowiedz
Jestem pewien, że kuchnia zajmie się zamówieniem!
Jak przebiegła podróż?
Odpowiedz
A bardzo spokojnie, dziękuję.
Doszlifowałem referat, chyba Wink
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Odpowiedz
W czasie oczekiwania na otworzenie paneli dyskusyjnych ja także coś zjem. Prosiłym najpierw piwną polewkę, później pieczeń husarską a na koniec kapłon we flaszy.
(-) Stanisław von Tauer,
Rektor Uniwersytetu Krakowskiego,
Kurator Wielki
Odpowiedz
Ja poproszę krewetki w białej czekoladzie, lampkę białego wina i latte affogato.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
(27.08.2017, 12:49:38)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a): krewetki w białej czekoladzie

:o

Smaczne to?
Odpowiedz
(27.08.2017, 12:55:40)Taddeo Lorenzo de Medici y Zep napisał(a):
(27.08.2017, 12:49:38)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a): krewetki w białej czekoladzie
:o
Smaczne to?

Nie wiem, bo nie zdążyłem spróbować. Jadłem w mango na słodko ostro i były pyszne, więc w białej czekoladzie pewnie też.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
Ten kler to się wymagający zrobił. Zero klasyki i tradycji. Jedną karbonadę, kluski śląskie i modro kapusta. Do tego wuzetka i butelczyna Martella.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep 
Prymas Bialeński, Cysorz Kościelny,
Pan na włościach rotryjskich w Bialenii
[Obrazek: 2w3GR.png]

Odpowiedz
Może trochę kurczaczków?

[Obrazek: colonel-sanders.jpg]
(-) Iwan Iwanowicz I Pietrow
Car Brodrii
Prezes Policji Krajowej

[Obrazek: iwamini.png?w=960]
Odpowiedz
(27.08.2017, 16:56:44)Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep napisał(a): Ten kler to się wymagający zrobił. Zero klasyki i tradycji. Jedną karbonadę, kluski śląskie i modro kapusta. Do tego wuzetka i butelczyna Martella.

I krepla lub kołoczka.

PS. Za kurczaki dziękuję. Jak wracałem z wakacji wstąpiłem i w lokalu zobaczyłem żywą antyreklamę fast foodów. Pan zajadał się olbrzymim wiadro-kubełkiem, a ważył chyba ze 300 kg.
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
Kubełek zawiera dużo błonnika. Pomaga to świetnie na trawienie.
mgr net. dr pczk. Maciej Kamiński herbu Sto Osiem, Gestapo Ortograficzne, Oko Sprawiedliwości, Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej, Najbardziej Umiłowany Dyrektor Generalny Policji Krajowej, Poseł, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Wiceprezes Bialeńskiego Związku Sportowego, Honorowo obywatel Jahołdajewszczyzny, Ambasador Republiki Bialeńskiej w Księstwie Sarmacji, Trener LKS-u Tomaszew, Selekcjoner Dżamahiriji, Dyrektor Bialeńskiego Biura Graficznego, Administrator forum i strony głównej Republiki Bialeńskiej oraz fanpage'a Republiki Bialeńskiej na Facebooku, Młodszy administrator systemu e-gospodarki Republiki Bialeńskiej, Operator bialeńskiego kanału IRC, Gospodarz na Tomaszewie, Quasi-dzierżońca 283 folwarków, Zasłużony dla Stowarzyszenia, Święty Zielonego Kościoła, Według Boczka Raper, Kropidło Bialeńskiej Biurokracji, Wang IWA, Houellebecq Lahazydii, Jasny Gieroj, Przeciętny Wulkanizator, Tytan Pracy Spraw Wewnętrznych 2016, Wicemister Bialenii 2018.
Odpowiedz
(27.08.2017, 19:02:38)Maciej Kamiński napisał(a): Kubełek zawiera dużo błonnika. Pomaga to świetnie na trawienie.

Ja wolę kanapkę z tej sieci. Polecam też kawę z Mr Hamburger. Daje kopa jak mało co. Pani Lucynko, co z moim zamówieniem?
Linus

Arcybiskup Wolnogradu

Sylwetka

Odpowiedz
(27.08.2017, 19:19:06)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a): Pani Lucynko, co z moim zamówieniem?

[Obrazek: 7731.jpg]

No przecie muszem skądś te krewetki całe wytrzasnąć!
Odpowiedz
Pani Lucynko, dla Paola śledzie z jagodami, ogórki ze śmietaną i maślanka z kawą. Od razu mu ochota zniknie na krewetki.
Jego Wielkoksiążeca i Arcykatolicka Mość,
Karol II Wawrzyniec kardynał de Medici i Zep 
Prymas Bialeński, Cysorz Kościelny,
Pan na włościach rotryjskich w Bialenii
[Obrazek: 2w3GR.png]

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości